REZERVOVANÝ! Exkluzívny 2‑izbový apartmán v modernej rezidencii Central Point v centre Humenného - K2

Reality Humenné

2 izbový byt | Námestie Slobody | 69.16 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2‑izbový apartmán, ktorý sa nachádza v novej rezidencii pri

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Humenné

139,900 € 2023 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s balkónom, 63m2, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Školská | 63 m²

ARCHEUS reality Humenné ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s balkónom 63m2, sídlisko I v

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

NOVÁ CENA 2-izbový byt v blízkosti centra

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 0 m²

ARCHEUS reality Humenné ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici Mierovej v Humennom

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HUMENNÉ

Reality Humenné

2 izbový byt | 1.Mája | 58 m²

ARCHEUS REALITY HUMENNÉ Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s rozlohou 58m2 a dvoma n

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

93,000 € 8 €/m²

REZERVOVANÉ! Dvojizbový byt v Humennom na predaj

Reality Humenné

2 izbový byt | Ševčenkova | 0 m²

F068-112-TAKO PRAHNE VAŠE SRDCE PO BÝVANÍ V ZELENOM PROSTREDÍ S DOBROU DOSTUPNOSŤOU? Finanzpar

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

88,790 €

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT

Reality Humenné

2 izbový byt | 0 m²

F008-TAKO PRE NÁŠHO KLIENTA PONÚKNITE NOVÉ BÝVANIE! Špecifikácia: 2-izbový byt Lokalita: Sí

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt s balkónom – Sídlisko I, Ulica Československej armády v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | 51 m²

Ponuka na predaj 2 - izbového bytu v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných p

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

90,000 € 1765 €/m²

Na predaj praktický 1,5-izbový byt s balkónom ul. Třebíčska v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | 45 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 1,5-izbový byt o výmere 45 m², situovaný na 3. z 5. poscho

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

83,000 € 1844 €/m²

2-izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome | Humenné – sídlisko I

Reality Humenné

2 izbový byt | 51 m²

ID:457 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom, nachádzajú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

89,900 € 1763 €/m²

ZĽAVA 6 000 € ! ! ! 2-izbový byt po rekonštrukcii s balkónom a veľkou pivnicou – sídlisko 1. mája, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | 1. mája | 59 m²

ID:428 GE-MAX Reality ponúka na predaj 2-izbový byt v Humennom na sídlisku 1. mája, ktorý preši

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Humenné

96,900 € 1642 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Mierová | 44 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a zároveň veľmi perspektívny 2-izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

79,000 € 1795 €/m²

člen NARKS

Na predaj: 2-izbový byt po rekonštrukcii – ul. Ševčenkova, Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Ševčenkova | 54 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt (54 m²) v tehlovom, zateplenom bytovom dome blí

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

87,900 € 1628 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2-izbový byt v Humennom.

Reality Humenné

2 izbový byt | Družstevná | 75 m²

🏡 KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT | HUMENNÉ Hľadáte moderné bývanie bez starostí, kde

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Humenné

1 € 0 €/m²

člen NARKS

PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÉHO 2-IZBOVÉHO BYTU (50 m2) S LODŽIOU HUMENNÉ

Reality Humenné

2 izbový byt | Košická | 50 m²

HĽADÁTE MODERNÉ BÝVANIE NA IDEÁLNOM POSCHODÍ ALEBO BEZPEČNÚ INVESTÍCIU? TENTO BYT SPĹŇA VŠETKY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

103,000 € 2060 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ: 2-izbový byt s balkónom na Sídlisku I – ideálny na rekonštrukciu

Reality Humenné

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj byt s výbornou dispozíciou v tichej a vyhľadávanej lokalite Sídlisko I. Ak h

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

88,000 € 1600 €/m²

NA PREDAJ - 2 iz. byt, prerobený s balkónom blízko centra mesta Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 55 m²

MEGA realitná kancelária v Humennom EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ 2 izbový kompletne zrekonštruov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

105,000 € 1909 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt na Sokolovskej ulici v meste Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 54 m²

MEGA realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na vyhľadávanej Sokolovskej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

78,000 € 1444 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ VEĽKÉHO (63 m2) 2-izbového bytu v HUMENNOM

Reality Humenné

2 izbový byt | Nemocničná | 61 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na PREDAJ VEĽKÝ 2-izbový byt na ulici Nemocničná v HUMENNOM

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

97,200 € 1593 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt na Sokolovskej ulici v meste Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 57 m²

MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

81,000 € 1421 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - Na predaj 2i byt - ul. Dobrianskeho v meste Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Dobrianského | 57 m²

MEGA realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj prerobený 2 izbový b

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

99,000 € 1737 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ- 2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta Humenné

Reality Humenné

2 izbový byt | Sokolovská | 55 m²

Mega realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom blizko centra mesta Humenné.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

78,000 € 1418 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÁ CENA - PREDAJ 2-izbového bytu (40 m2) v Humennom

Reality Humenné

2 izbový byt | Třebíčska | 39 m²

„Hľadáte bývanie v Humennom, kde stačí len otočiť kľúčom a začať bývať?" MEGA realitná kancelá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

79,900 € 2049 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ ZARIADENÝ 2-izbový BYT PO REKONŠTRUKCII - HUMENNÉ

Reality Humenné

2 izbový byt | Družstevná | 45 m²

MEGA realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt s celkovou rozlohou 45 m², kt

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

84,900 € 1887 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ, Na predaj 2-iz. (64 m2) byt v centre Humenného

Reality Humenné

2 izbový byt | Kukorelliho | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s čiastočnou rekonštrukciou, situovaný vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie