Reality Pre Vás ponúka na Predaj - 2 izbový byt v novo zrekonštruovanej bytovke SNP Tr. Teplice

Reality Trenčianske Teplice

2 izbový byt | SNP 141/49 | 59 m²

REALITY PRE VÁS ponúka na predaj 2 izb. byt v pôvodnom stave 54 m2 + 9 m2 2 balkóny - 2 balkó

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

105,000 € 1780 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, 2× parking, ul. Armádna, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Na predaj priestranný a veľmi príjemný 2-izbový byt v modernom a kvalitnom bytovom dome od skús

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

210,000 € 3750 €/m²

REZERVOVANÉ Miesto pre pokojné bývanie, súkromie a aktívny život

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 49.25 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 302 s výmerou 49,25 m² a priestrannou terasou

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Trnava

219,400 € 4455 €/m²

Pokojné moderné bývanie v malej komunite s aktívnym životným štýlom

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jozefa Adamca | 45.37 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt č. E 201 s výmerou 45,37 m² a loggiou 5,36 m², nachádzajúci sa

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Trnava

181,000 € 3989 €/m²

REZERVOVANÉ AB ESTATE 2-izbový slnečný byt v pôvodnom stave na predaj SÁSOVÁ - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Strážovská | 63 m²

AB ESTATE Hľadáte byt, ktorý si môžete zrekonštruovať presne podľa vlastných predstáv? Alebo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

140,000 € 2222 €/m²

PREDANÉ - Pôvodný stav - Veľký 2i 68m2 + loggia na sídlisku Roveň

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Roveň | 68 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PEKNÝM VÝHĽADOM ROVEŇ – ul. Za Dráh

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

2-izb.byt v centre mesta Nitra, Párovce

Reality Nitra

2 izbový byt | Párovská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o celkovej rozlohe 56 m2, Párovská ul., Nitra. Byt je okrem vy

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

153,000 € 2732 €/m²

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 56 m2 vo vyhľadávanej lokalite Bratislava –Petržalka, lokalita Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúkajú zrekonštruovaný priestranný a svetlý byt s výmerou 56 m2 v centre bratisla

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

219,999 € 3929 €/m²

JARNÁ AKCIA: Priestranný 2-izbový byt s loggiou - Rúbanisko II

Reality Lučenec

2 izbový byt | 63.5 m²

Reality Novohrad Vám prináša zaujímavú príležitosť kúpy priestranného 2-izbového bytu s lodžiou

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1024 €/m²

Rúbanisko I - 2 - izbový byt 46 m2, BALKÓN, čiastočná rekonštrukcia, KRÁSNY VÝHĽAD na okolie

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 46 m²

NA PREDAJ útulný dvojizbový byt v pokojnej lokalite Rúbaniska I BYT: Rúbanisko I 2-izbový cel

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ MENŠÍ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI NÁMESTIE KOZMONAUTOV, (NAD JAZEROM)

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

Diamond Reality ponúka na predaj 2 izbový zariadený byt po novej kompletnej rekonštrukcií na ul

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 4405 €/m²

NA PRENÁJOM, 2-izbový byt v novostavbe - Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | 40 m²

Na prenájom 2 –izbový byt v novostavbe v meste Bytča. K bytu je vlastné parkovacie miesto Byt j

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bytča

660 € 17 €/m²

2-izbový byt na predaj - centrum Fiľakova

Reality Fiľakovo

2 izbový byt | 51.61 m²

Hľadáte byt v centre Fiľakova alebo zaujímavú investičnú príležitosť? Ponúkame na predaj 2-izb

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Fiľakovo

54,500 € 1056 €/m²

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný 2-izbový byt s balkónom v srdci Bulváru – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa snov

Reality Žilina

2 izbový byt | 51 m²

Hľadáte bývanie v najobľúbenejšej časti Žiliny, kde máte kaviarne, parky a centrum mesta doslov

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

167,000 € 3275 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Predaj 2-izb. bytu v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Rulandská | 52 m²

Realitná maklérka Zina Szombatová Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-i

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,900 € 3421 €/m²

2 izbový byt s loggiou

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62.98 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na sídlisku JUH v Nových Zámkoch, na 5. poschodí tepelne i

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1953 €/m²

2 izbový byt s terasou - Prešov, ul. Baštová

Reality Prešov

2 izbový byt | Baštová | 60.99 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

209,000 € 3427 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Družby | 51 m²

Ponúkame na predaj pekný ,svetlý 2-izbový byt s balkonom s celkovou výmerou 50,92 m², situovaný

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 3314 €/m²

Palarik Residence & Retail

Reality Čadca

2 izbový byt | Palárikova | 37.67 m²

PREDAJ DVOJIZBOVÉHO BYTU O ROZLOHE 37,67 M2 + Loggia(2,7 M2). Typ: Predaj Druh: 2 izbový byt S

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

Info v RK

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

Predaj 2 izbový byt, super dispozícia, celkom 54m2, čiastočná rekonštrukcia, loggia aj pivnica, Podzáhradná ulica, Bratislava.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²

Na predaj útulný 2 izbový byt, v kompletne zrekonštruovanom a zateplenom dome, nové výťahy, str

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

180,000 € 3333 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie