Predaný -Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 52 m²

Tento týždeň prichádzame s novinkou v našej ponuke. Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 2 iz

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Reality Donovaly ponúkajú na predaj 2-izbový byt - bývanie v prírode

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 67.6 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v apartmánovom dome Kamzík - Donovaly, ktorý sa nachádza

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predám 2 izbový byt s balkónom na sídlisku Juh v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Juh | 62 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,500 € 1806 €/m²

Predám 2 izbový byt s balkónom v Hurbanove

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Hurbanovo | 53 m²

Exkluzívne! Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

58,000 € 1113 €/m²

PREDANÉ- BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 2-IZBOVÝ- BYT- ZIMNÁ ZÁHRADA- POZEMOK- MALÝ BIEL- SENEC

Reality Senec

2 izbový byt | Marhuľová | 66.9 m²

PREDANÉ BE.LIVE Company vám exkluzívne prináša ponuku, ktorá spája modernosť, pokoj a veľkorysý

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Senec

226,900 € 3392 €/m²

2 izbový byt za super cenu pri Nitre 42m2-63m2

Reality Nitra

2 izbový byt | 42 m²

TUreality vám ponúka na predaj viacero 2-izbových bytov v obľúbenej obci Mojmírovce, len 15 min

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

113,500 € 2702 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame 2i byt s podkrovím / for sale: 2-room apartment with an attic and a valid permit

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Kapitulská | 161.68 m²

English version of the listing is available below. Realitná kancelária FRANK ZICHER vám predst

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,000 € 3024 €/m²

Novostavba - ( A07 ) Predaj bytu 2+kk, s balkónom,53,22 m2 - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | Školská | 53 m²

Investičná príležitosť alebo trvalé bývanie v srdci Rajeckých Teplíc ! ! Apartmán ( Byt 2+kk )

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

161,398 € 3045 €/m²

VILA KUZMÁNY

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kuzmányho | 55.47 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

194,145 € 3500 €/m²

2-izb. byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 66 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný 2-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v jednej z

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Topoľčany

125,000 € 1894 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývajte tam, kde sa žije s ľahkou hlavou - Komfortný 2-izbový byt v tichej lokalite – Malá Hrádza, Jakubov

Reality Malacky

2 izbový byt | 59.67 m²

Projekt Malá Hrádza prináša pokojné rodinné bývanie v atraktívnej lokalite s kvalitným preveden

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Malacky

136,500 € 2288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavby 2i bytu na MYJAVE .

Reality Myjava

2 izbový byt | Marečka | 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 51 m², nachádzajúci sa v novostavbe bytové

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Myjava

110,000 € 2157 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj 2-izbový byt v centre mesta Púchov, ul. Obrancov mieru

Reality Púchov

2 izbový byt | Obrancov mieru | 63 m²

RealityZopos ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt nachádzajúci sa v centre mesta Púchov,

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Púchov

154,900 € 2459 €/m²

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

Rezervovaný: Na predaj 2-izb. byt na Chrenovej v Nitre.

Reality Nitra

2 izbový byt | Lesná | 54 m²

Predáme zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vynikajúcej lokalite v Nitre na Chrenovej pri N-centre.

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Nitra

175,500 € 3250 €/m²

2 izbový apartmán v Hrabovskej doline

Reality Ružomberok

2 izbový byt | Hrabovská dolina | 54 m²

2 izbový apartmán o výmere 54 m2 sa nachádza na 2 podlaží apartmánového domu vila Renata v hrab

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.06.2025
Byty na predaj Ružomberok

160,000 € 2963 €/m²

FINREA│Na predaj 2-izbový byt (54 m²) – Martin, lokalita Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 54 m²

Predstavte si rána so slnečnými lúčmi v kuchyni a pokojné večery v obývacej izbe orientovanej n

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

120,000 € 2222 €/m²

REZERVOVANÉ zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe Arboria

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.64 m²

REZERVOVANÉ! CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj príjemný a svetlý 2-

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

194,990 € 3504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT, 63 M2 (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

2 izbový byt | J.Kozáčeka | 62.65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 2-IZBBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 61M2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

118,090 € 1936 €/m²

2-izbový byt ihneď k dispozícii | 6/7 posch. | výborná lokalita - Klokočina.

Reality Nitra

2 izbový byt | Partizánska | 47 m²

Realitná kancelária Prvý domov s.r.o. Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt po

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Nitra

137,000 € 2915 €/m²

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

PREDANÝ! 2-i byt v tehlovej bytovke na predaj

Reality Sereď

2 izbový byt | Kukučínova | 58 m²

PREDANÝ! DAJAreality ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý 2-izbový tehlový byt o r

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Sereď

137,000 € 2362 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Priestranný byt na Záhradníckej v uzatvorenom vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3877 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23098)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie