Na predaj 2 izbový byt pri NOVUM Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Flegra Comfort Reality ponúka exkluzívne na predaj Elegantný 2-izbový byt po kompletnej novej

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 4125 €/m²

REZERVOVANE Predaj 2-izb. bytu na Osuského ul., zač. Petržalky /kompletná nová rekonštrukcia/ 55m2/

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Osuského | 55 m²

Predaj 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii na Osuského ul., začiatok Petržalky Dispoz

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 4180 €/m²

REZERVOVANÉ : Predaj 2-I. bytu po rekonštrukcii v Martine na Severe

Reality Martin

2 izbový byt | 64 m²

2-izbový byt so skvelou polohou v Martine – pohodlie a výhodná investícia Získajte bývanie v j

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

124,000 € 2109 €/m²

člen NARKS

Dvojizbový byt Čadca

Reality Čadca

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m², ktorý sa nachádza na 2. po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

133,500 € 2225 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s 2mi loggiami a koplet zariadením

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III. | 62 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s dvomi loggiami, ktorý sa nachádza

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1339 €/m²

*REZERVOVANÉ*Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Realitná kancelária CassaReal vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v lukratívne

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,990 € 4452 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v novostavbe, 42m² – Košice, Lorinčík – Háje

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Lorinčík | 42 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

186,690 € 4445 €/m²

Zaujímavý 2 izbový byt Holíč

Reality Holíč

2 izbový byt | 65 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt . Byt sa nachádza na 2/3 poscho

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Holíč

119,999 € 1846 €/m²

2 izbový byt v Holíči

Reality Holíč

2 izbový byt | 76 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s nadštandardnou výmerou 76 m² v Holíči – u

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Holíč

128,000 € 1684 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt s vlastným kúrením a zariadením v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj ponúkam 2 izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcií v Komárne, rozloha bytu: 58

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Komárno

90,000 € 1552 €/m²

Byt B10, blok B, 2+kk - Moderné a kvalitné bývanie, parkovacie miesto v cene- Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

2 izbový byt | Družstevná | 48.3 m²

Predpredaj bytov zahájený ! ! Bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou: 2-izbový byt v projekt

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

170,205 € 3524 €/m²

VEĽKÝ DVOJIZBOVÝ BYT 58M² + 2 PIVNICE, VRANOV

Reality Vranov nad Topľou

2 izbový byt | Domašská | 58 m²

DOHODA ISTÁ.. VEĽKÝ DVOJIZBOVÝ BYT S DVOMA PIVNICAMI NA SÍDLISKU VO VRANOVE NAD TOPĽOU Ponúkam

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

48,000 € 828 €/m²

Byt A4, blok A, 2+kk - Moderné bývanie v rezidencií Orlíky, rekuperácia a parkovacie miesto, 65,10m2 - Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

2 izbový byt | Družstevná | 65.1 m²

Predpredaj bytov zahájený ! ! Bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou: 2-izbový byt o výmere

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

204,838 € 3147 €/m²

AZ. Na predaj 3i byt v NOVOM Developerskom Projekte v Galante

Reality Galanta

2 izbový byt | 96 m²

Galanta City Home – nestrácajte čas cestovaním do práce, bývajte vo funkčnej lokalite! Rezervuj

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Galanta

250,380 € 2608 €/m²

AZ. Na predaj 2i byt v NOVOM Developerskom Projekte v Galante

Reality Galanta

2 izbový byt | 47 m²

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Galanta

122,460 € 2606 €/m²

Veľký 2i. byt + 2x balkón v Stupave.

Reality Stupava

2 izbový byt | Dlhá | 62.59 m²

Ak máte radi pekné mestečko Stupavu, len na skok od Bratislavy a Malaciek, tak táto ponuka Vás

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

195,000 € 3116 €/m²

TOKA - NA PREDAJ - Mariánske námestie - 2 izbovový byt - Žilina cetnrum

Reality Žilina

2 izbový byt | Mydlárska | 95 m²

NA PREDAJ - 2 izbový byt v samotnom srdci Žiliny. Jedinečný 2 izbový byt nachádzajúci sa v pr

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 2368 €/m²

2i chyžka s loggiou pri OC Zemplín

Reality Michalovce

2 izbový byt | Margarétová | 54.01 m²

Byt máme rezervovaný. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

 By

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Michalovce

102,990 € 1907 €/m²

NOVINKA ! NA PREDAJ VEĽKOMETRÁŽNY 2 IZB. BYT - NOVOSTAVBA REZIDENCIA MDŽ ŠURANY

Reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 66.5 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový kompletne "na kľúč" zariadený veľkometrážny 2

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šurany

144,720 € 2176 €/m²

! NOVINKA ! NA PREDAJ NOVÝ VEĽKÝ 2-IZB. BYT V REZIDENČNOM KOMPLEXE - KÚRIA

Reality Ivanka pri Nitre

2 izbový byt | Novozámocká | 54.1 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v novostavbe v obci Ivanka pri

Publikované: 28.04.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

129,500 € 2394 €/m²

NOVINKA ! NA PREDAJ 2 IZB. BYT - NOVOSTAVBA REZIDENCIA MDŽ ŠURANY

Reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 55.06 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový kompletne "na kľúč" zariadený 2-izbový byt v

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šurany

126,050 € 2289 €/m²

NOVINKA ! NA PREDAJ VEĽKÝ 2 IZB. BYT - NOVOSTAVBA REZIDENCIA MDŽ ŠURANY

Reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 60.49 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj nový kompletne "na kľúč" zariadený veľký 2-izbový

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Šurany

130,900 € 2164 €/m²

REZERVOVANÉ ! NOVINKA ! NA PREDAJ NOVÝ VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZB. BYT V REZIDENČNOM KOMPLEXE - KÚRIA

Reality Ivanka pri Nitre

2 izbový byt | Novozámocká | 86 m²

IBA U NÁS! Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v novostavbe v obci Iva

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

128,000 € 1488 €/m²

Na predaj 2 izbový byt vhodný aj na podnikanie.

Reality Piešťany

2 izbový byt | 70.96 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v atraktívnom centre Piešťan. Jedná sa o nebytový priestor, kto

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2184 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30347)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie