2 izbový byt | 49.22 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re
140,000 € 2844 €/m²
2 izbový byt | Gazdovská ul. | 52 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v Komárne na Gazdovskej ulici. Byt sa nachádza v
83,000 € 1596 €/m²
2 izbový byt | Ul. priateľstva | 36 m²
Ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný, kompletne zariadený 2 izbový byt na 2/2.poscho
88,900 € 2469 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
Hľadáte byt, do ktorého sa nasťahujete bez akýchkoľvek starostí a budete si ho môcť okamžite vy
119,900 € 1903 €/m²
2 izbový byt | 58 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt po kompletnej novej rekonštru
108,900 € 1878 €/m²
2 izbový byt | 60.5 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj novučičký 2i byt v novostavbe DANUBIA Re
149,900 € 2478 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na IV.sídlisku, s rozlohou 57m2 na 6. poschodí. Jadro je pôvodn
85,000 € 1491 €/m²
2 izbový byt | 49.1 m²
Hľadáte moderné, útulné a kompletne zariadené bývanie, kde spojíte výhody mestského života s po
149,000 € 3035 €/m²
2 izbový byt | 59 m²
Realitná kancelária Danubioreal, M.R.Štefánika 5, Komárno, Helena Schulczová v zastúpení majite
78,900 € 1337 €/m²
2 izbový byt | Dvorská | 55 m²
Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave na ulici Dvorská o výmere 55m2. Byt je úplne v pôvodnom
76,990 € 1400 €/m²
2 izbový byt | Rákócziho | 67 m²
Hľadáte štýlové bývanie, do ktorého sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám exkluzívnu príležitos
145,000 € 2164 €/m²
2 izbový byt | 56.7 m²
Svetlý dvojizbový byt s loggiou sa nachádza v novom bytovom komplexe v centre Komárna. Projekt
126,711 € 2235 €/m²
2 izbový byt | Priateľstva | 55 m²
Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj kompletne zreko
107,000 € 1945 €/m²
2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re
174,000 € 3346 €/m²
2 izbový byt | Nevyplnená | 58 m²
EXKLUZÍVNY BONUS: PRI REZERVÁCII BYTU V MESIACI SEPTEMBER ZÍSKATE
137,384 € 2369 €/m²
2 izbový byt | Dvorská | 55.59 m²
VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2-izbový byt č. 3 na ulici Dvorská. Lokalita sa vyzn
64,500 € 1160 €/m²
2 izbový byt | Cintorínsky Rad | 66 m²
Hľadáte nové bývanie alebo výhodnú investíciu? Máme pre vás skvelú ponuku! INVESTCONSULT REALIT
105,000 € 1591 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 75.2 m²
Hľadáte domov, kde sa spája moderný štýl a komfort s pokojným životom v objatí prírody? INVESTC
172,208 € 2290 €/m²
2 izbový byt | Klinčeková | 63 m²
Na základe exkluzívnej zmluvy z poverenia majiteľa vám ponúkame na PREDAJ tento výnimočný 2 izb
130,000 € 2063 €/m²
2 izbový byt | 60.5 m²
IBA U NÁS ! PROVENCE REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj moderný, veľkoplošný 2 izbový byt, kto
119,000 € 1967 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 55 m² v tehlovej bytovke vo vyhľadáv
107,000 € 1945 €/m²
2 izbový byt | Mederčská ul. | 53 m²
Na predaj: 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Komárno, Mederčská ulica Ponúkame na pred
109,000 € 2057 €/m²
2 izbový byt | 62.5 m²
Priestor, ktorý pôsobí väčší, než naznačujú metre štvorcové. Aj takto by sa dal opísať tento by
84,900 € 1358 €/m²
2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²
Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba
82,000 € 1367 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.