2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Mezonetový apartmán s balkónom a krbom v Oščadnici

Reality Oščadnica

2 izbový byt | Nezadaná | 86 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový apartmán s balkónom v Oščadnici za COOP Jednota, ideálny n

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Oščadnica

175,000 € 2035 €/m²

Exkluzívne 2-izbové byty v prémiovej novostavbe – Košúty pri Galante

Reality Košúty

2 izbový byt | Nezadaná | 49 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám v zastúpení klienta ponúka na predaj, moderné 2-izb

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Košúty

113,000 € 2306 €/m²

Rezervovaný Na predaj 2 izbový byt s balkónom na Záhoráckej ulici

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Malacky

154,500 € 3153 €/m²

2-izbový byt s balkónom, Martin - centrum - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Šoltésovej | 57.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

PINK reality Na predaj 2-izbový byt v Galante – Vodárenská ulica

Reality Galanta

2 izbový byt | Vodárenská | 58 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 58 m² na Vodá

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Galanta

139,990 € 2414 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj útulný 2izbový byt v novostavbe – Vinosady, Muškátova ul.

Reality Vinosady

2 izbový byt | Muškátová | 50 m²

So súhlasom vlastníkov ponúkame na predaj príjemný 2izbový byt nachádzajúci sa v obci Vinosady,

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Vinosady

170,000 € 3400 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte ParkResidence v Žiline v časti Bôrik

Reality Žilina

2 izbový byt | Bôrická cesta | 49.22 m²

Developerský projekt ParkResidence je výnimočný svojou strategickou polohou v blízkosti centra

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

262,000 € 3434 €/m²

*REZERVOVANÉ* 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 55 m² | balkón 9 m²

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na 4. poschodí z 5, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NESTHOME - 2-izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Ľubovnianska, KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 58 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

258,000 € 4448 €/m²

----REZERVOVANÉ---- Na predaj 2-izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | 61.35 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/dssdoW0LIfc ________________________

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečné 2 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované! Len pár minút od Ružomberka.

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

159,000 € 2607 €/m²

TOKA - REZERVOVANÉ - 2 izbový byt s loggiou Bytča

Reality Bytča

2 izbový byt | Bottova | 49 m²

REZERVOVANÉ Na predaj príjemný a vkusne zrekonštruovaný 2 izbový byt nachádzajúci sa v tichej

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bytča

Info v RK

NA PREDAJ | 2 izbový byt | Istebné

Reality Istebné

2 izbový byt | Nezadaná | 62 m²

Ideálny štart alebo investícia na Orave – objavte 2-izbový byt v Istebnom s bonusmi, ktoré inde

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Istebné

103,000 € 1661 €/m²

EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ 2-IZBOVÝ BYT v priamom centre Považskej Bystrice – Diamon Residence(54m2)

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 54.22 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný, slnečný 2-izbový byt s loggiou, pozri video youtu.be/y6qw

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

160,000 € 2951 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dvojizbový byt s balkónom. + garáž

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

O nehnuteľnosti Predstavujeme vám príležitosť na kúpu komfortného dvojizbového bytu s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, predaj dvojizbového bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Nitra

224,500 € 3661 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

Na predaj 2 izbový byt pri NOVUM Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Flegra Comfort Reality ponúka exkluzívne na predaj Elegantný 2-izbový byt po kompletnej novej

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

165,000 € 4125 €/m²

REZERVOVANE Predaj 2-izb. bytu na Osuského ul., zač. Petržalky /kompletná nová rekonštrukcia/ 55m2/

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Osuského | 55 m²

Predaj 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii na Osuského ul., začiatok Petržalky Dispoz

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 4180 €/m²

REZERVOVANÉ : Predaj 2-I. bytu po rekonštrukcii v Martine na Severe

Reality Martin

2 izbový byt | 64 m²

2-izbový byt so skvelou polohou v Martine – pohodlie a výhodná investícia Získajte bývanie v j

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

124,000 € 2109 €/m²

člen NARKS

Dvojizbový byt Čadca

Reality Čadca

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m², ktorý sa nachádza na 2. po

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Čadca

133,500 € 2225 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s 2mi loggiami a koplet zariadením

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III. | 62 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt s dvomi loggiami, ktorý sa nachádza

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

83,000 € 1339 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23101)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie