PIEŠŤANY Na Predaj 2-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 48 m²

Na predaj pekný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany, vhodný na bývanie alebo aj

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3083 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-izbový byt v HLOHOVCI v blízkosti žel. stanice

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Mierová | 54.08 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 54,08 m2 na 3/3 poschodí + balkón 2,16m2 + pivnica 1,

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

123,000 € 2274 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

PREDANÉ: 2-izb. byt, Košice-Staré Mesto, L. Novomeského

Reality Slovensko

2 izbový byt | Novomeského | 44.85 m²

PREDANÉ: Exkluzívny predaj 2-izbového bytu (49,5 m²) po kompletnej novej rekonštrukcii na Novom

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

215,000 € 4794 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE V PARKU I 2-IZB. BYT - CÍFER

Reality Trnava

2 izbový byt | Bratislavská ulica | 54 m²

Na predaj moderné byty v pripravovanej novostavbe bytových domoch v obci Cífer, ktorá disponuje

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Trnava

155,000 € 2870 €/m²

REZERVOVANÝ ! ZREKONŠTR. 2 IZBOVÝ BYT, 48+15 m2 PIVNICA, LESNÍCKA-PREŠ

Reality Prešov

2 izbový byt | Lesnícka | 48 m²

REZERVOVANÝ! Soľ nad zlato!- Byt vo vynikajúcej lokalite detto! VIDEO: https://youtube.com/sh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

173,000 € 3604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT NA ULICI POPRADSKÁ ULICA, KOŠICE - ZÁPAD

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 42 m²

Diamond Reality Vám predstavuje exkluzívnu ponuku - 1,5 izbový byt po KOMPLETNEJ a KVALITNEJ RE

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

185,000 € 4405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pekný 2-izbový byt Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Azovská | 52 m²

Raymann real ponúka na predaj pekný 2-izbový byt Košice - Nad jazerom.Rozloha bytu je 52m2,na

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

185,000 € 3558 €/m²

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Hľadáme 2 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 0 m²

JK044D Hľadáme pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Prešove. Za ponuku DAKUJEME. Ak Vás moja

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 15.11.2023
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

Na predaj byty v meštianskom dome v centre mesta na Hlavnej ulici v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | Hlavná | 1 m²

JK100B DJS Reality, Vám exkluzívne ponúka na predaj byty v meštianskom dome v centre mesta na H

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Byty na predaj Prešov

Info v RK

Na predaj 1,5 izbový byt s loggiou, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | 44.05 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný a kompletn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

167,000 € 3791 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencii Weinhauer na Jozefskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 81 m²

Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,000 € 6099 €/m²

2 izbový byt v novostavbe - ŠTANDARD v cene

Reality Zlaté Moravce

2 izbový byt | 50 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v srdci Zlatých Moraviec, ktorý spája výhody centra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

117,000 € 2340 €/m²

Predaj 2-izbový byt s loggiou a parkovaním - REZERVOVANÉ!

Reality Trnava

2 izbový byt | Zelenečská | 50 m²

REZERVOVANÉ! Chcete kúpiť nehnuteľnosť ako investíciu s výbornou možnosťou prenajímania a s ní

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3400 €/m²

AB ESTATE VÁM PONÚKA NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V HOTELI RESIDENCE DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Hľadáte investíciu, ktorá má štýl aj výnos? Alebo miesto, kde si oddýchnete kedykoľvek počas ro

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Donovaly

208,000 € 3782 €/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTARTOVACÍ BYT ALEBO ISTÁ INVESTÍCIA – 2 IZBOVÝ BYT, KRÍŽNA

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Krížna | 49 m²

Hľadáte byt na bývanie alebo výhodnú investíciu na prenájom? Práve ste ho našli! Ponúkame na p

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

99,900 € 2039 €/m²

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANE - Estetický 2-izbový byt v novostavbe EINPARK s 2 balkónmi a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 68.1 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne a štýlovo zariadený, 2-izbový byt v novostavbe E

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,000 € 4684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 2 izbový byt, Košice – Západ, ul. Rožňavská

Reality Slovensko

2 izbový byt | Rožňavská | 55 m²

Impulz Real s.r.o. a Ing. Marcela Almužňáková Vám ponúka na predaj dvojizbový byt s potenciálom

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

192,000 € 3491 €/m²

člen NARKS

LUXUSNÝ DVOJIZBOVÝ APARTMÁN V RIVER PARKU – BÝVANIE NA NAJLEPŠEJ ADRESE PRI DUNAJI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²

V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,000 € 6429 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZEROVANÉ: 2-izbový byt so záhradkou v Haliči

Reality Halič

2 izbový byt | 50 m²

Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka miesto, kde sa bývanie mení na domov. V pokojnej obci H

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Halič

Cena dohodou

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23101)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Upresniť hľadanie