OCCAM | Moderný 3i byt s balkónom, Ivanka pri Dunaji – ideálny pre pokojné rodinné bývanie, len 10 minút od Bratislavy

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 70.84 m²

Occam New Home ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Ivanke pri Dunaji. Byt predstavuje ideál

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

256,872 € 3626 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Bernolákova ulica, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 50 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM 2-izbový byt – Bernolákova, Košice Hľadáte

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

204,990 € 4100 €/m²

GAMA R&F | 2-izbový byt na Závodskej ceste

Reality Žilina

2 izbový byt | Závodská cesta | 52 m²

Exkluzívne v ponuke GAMA Real & Finance na predaj 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Žilin

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Žilina

157,000 € 3019 €/m²

Príjemný štartovací 2-izbový byt, 41 m², loggia, predaj, Košice – Západ, Wuppertálska

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska | 36 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne ponúkajú na predaj štýlový 2-izbový byt po kompletnej

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

179,900 € 4997 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt v Galante

Reality Galanta

2 izbový byt | Štvrť SNP | 67 m²

Tento inzerát má výborný základ – je konkrétny a zrozumiteľný. Upravil som ho tak, aby pôsobil

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Galanta

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu v projekte Tri Háje

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 51.48 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2-izbový byt (č. 212) v rezidenčnom projekte Tri Háje na ulici K

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

182,252 € 3540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 2-izbový byt s lodžiou a 2 komorami | Roveň

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 55.8 m²

LOYAL REALITY s. r. o. vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s lodžiou Byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Ružomberok

Info v RK

Predaj štýlového 2-izbového bytu (76,55 m²) s veľkorysou terasou v projekte Nová Palúdzka 2 – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²

Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3830 €/m²

Perfektná investičná príležitosť – 2-izbový byt v projekte Stockerka (B306)

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 54.75 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt so samostatným šatníkom v projekte Stockerka, ktorý je ideálnou

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

243,500 € 4447 €/m²

Atraktívny 2,5-izbový byt s inteligentnou domácnosťou v projekte Stockerka (B804)

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 54.67 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2,5-izbový byt s inteligentnou domácnosťou v projekte Stockerka,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

253,700 € 4641 €/m²

Predaj, 2 - izbový byt, Ludvíka Svobodu, Starý Juh, Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 52.24 m²

PREDAJ, 2-izbový byt, podlahová plocha bytu 52,24 m2, ul. Ludvíka Svobodu, sídlisko Starý Juh,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Poprad

135,000 € 2584 €/m²

NA PREDAJ: 2-izbový vnútorný byt v Levoči, Železničný riadok, 2/3 poschodie

Reality Levoča

2 izbový byt | Železničný Riadok | 50 m²

2-izbový vnútorný byt je v pôvodnom stave s vymenenými oknami, vlastným kúrením a ohrevom vody

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Levoča

86,500 € 1730 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA NA VLČINCOCH-2-IZB. BYT (G705)

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 51.5 m²

Vyberte si z ponuky bytov v novovybudovanej bytovej zóne v projekte Zelené Vlčince. Byt je súč

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

220,900 € 4289 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - priestranný 2-izbový byt na prízemí bytového domu

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 63 m²

NA PREDAJ ponúkame priestranný a prerobený 2-izbový byt na prízemí bytového domu v obci Most pr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Reality Pre Vás - Predaj 2 izbový byt - Trenčín - Juh - Západná

Reality Trenčín

2 izbový byt | Západná | 57 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA REALITY PRE VÁS PONÚKA : 2 - izbový byt v super lokalite TN - Juh -

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Trenčín

136,900 € 2402 €/m²

Novostavba - 2i byty v obci Brunovce

Reality Brunovce

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

Ponúkame na predaj byty v modernom bytovom dome v obci Brunovce. Finálne dokončenie do fázy hol

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Brunovce

123,200 € 2281 €/m²

53M2 2I BYT NA PREDAJ UL. HURBANOVA TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 53 m²

Hľadáte bývanie v príjemnom prostredí plnom zelene a zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

133,999 € 2528 €/m²

PREDAJ - Nadčasová elegancia v ikonickom Sky Parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54 m²

Predstavujem vám výnimočný 2-izbový byt v prestížnom projekte Sky Park, v tretej veži ikonickéh

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 6944 €/m²

Priestranný 2-izbový byt - Malacky, Juh

Reality Malacky

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte slnečný byt, ktorý má potenciál vytvoriť domov? Ponúkame na predaj 2-izbový byt v meste

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

150,000 € 2586 €/m²

EXKLUZÍVNE – Priestranný zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom – Štúrovo

Reality Štúrovo

2 izbový byt | Družstevný rad | 58.39 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a priestranný 2-izbový byt s výmerou 58,39 m², nachádzajúci

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Štúrovo

99,000 € 1695 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 2 - IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V MESTE DOBŠINÁ !

Reality Dobšiná

2 izbový byt | Nová | 50.8 m²

2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ V MESTE DOBŠINÁ ! DOBŠINÁ staré banícke mesto v strednej časti Slovens

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dobšiná

27,500 € 541 €/m²

GolfChalet Veľká Lomnica - 2-izbový apartmán č. 6.12 s veľkorysou terasou a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 95 m²

Apartmán č. 6.12 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

279,900 € 2946 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! SPOJENIE VÝHOD MESTSKÉHO BÝVANIA S POKOJOM VIDIEKA

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Železničná | 55 m²

REZERVOVANÉ! Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 2 izbový byt s log

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Rodinné domy na predaj (23100)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie