Rodinný dom | 160 m²
Objavte čaro bývania v srdci Podpoľania. Priestranný dvojpodlažný dom v tichej časti obce Krivá
150,000 € 938 €/m²
Výrobný objekt | Kriváň | 711 m²
V obci Kriváň ponúkame na predaj alebo na prenájom objekt určený predovšetkým na výrobu a sk
560,000 € 788 €/m²
Lúka, pasienok | Kriváň | 703 m²
REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Kriváň s nádherným výhľadom na o
27,000 € 38 €/m²
Lúka, pasienok | Kriváň | 611 m²
Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Kriváň s nádherným výhľadom na okolie, celková
23,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kriváň | 1,480 m²
Túžite po vlastnom dome s veľkým pozemkom v tichej časti a dobrou dostupnosťou? Ponúkame Vám na
45 €/m2 45 €/m2
3 izbový byt | Kriváň | 74.6 m²
Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zóna Mních v obci Kriváň
163,215 € 2188 €/m²
1 izbový byt | Kriváň | 38.79 m²
83,570 € 2154 €/m²
Rodinný dom | Kriváň | 118.05 m²
https://tour.panoee.net/iframe/67f7644f8a16977f6effdddb Realitná maklérka Radka Tučeková ma pr
Info v RK
3 izbový byt | Kriváň | 74.63 m²
168,104 € 2252 €/m²
2 izbový byt | Kriváň | 56.78 m²
124,117 € 2186 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 104.12 m²
183,604 € 1763 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 69.36 m²
152,718 € 2202 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 103.94 m²
181,364 € 1745 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 117.47 m²
Popis nehnuteľnosti Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zón
213,759 € 1820 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 64.8 m²
Predstavte si, že prídete do bytu, kde je všetko pripravené. Žiadne prerábky, žiadne starosti –
168,726 € 2604 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 67.92 m²
149,954 € 2208 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 103.91 m²
181,293 € 1745 €/m²
2 izbový byt | Kriváň | 49 m²
Hľadáte bývanie v novostavbe? Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obci Kriváň
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kriváň | 56.57 m²
123,630 € 2185 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 94.37 m²
210,330 € 2229 €/m²
3 izbový byt | Kriváň | 65.78 m²
154,680 € 2351 €/m²
Priemyselná zóna | 24,119 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stavebný
Cena dohodou
Reštaurácia | 331 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj zabehnutú kolibu s
999,000 € 3018 €/m²
Priemyselná zóna | 5,400 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rovinatý priemysel
324,000 € 60 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.