2 izbový tehlový byt, Zimná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

2-IZB.BYT S GARÁŽOU A VLASTNÝM KÚRENÍM - SAMUELA JURKOVIČA, STROPKOV

Reality Stropkov

2 izbový byt | Samuela Jurkoviča | 52 m²

Hľadáte priestor, ktorý si upravíte podľa seba, a zároveň oceníte garáž aj samostatné kúrenie?

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Stropkov

84,000 € 1615 €/m²

Rezervované.Na predaj slnečný 2-izbový byt v Karlovej Vsi-Dlhé Diely 48m2.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Zrekonštruovaný 2.izbový byt nachádzajúci sa na Hlaváčikovej ulic

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

199,999 € 4167 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

2 IZB. BYT S BEZBARIÉROVÝM PRÍSTUPOM NAD JAZEROM - LADOŽSKÁ, KOŠICE

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Ladožská | 50.67 m²

Váš nový prístav pokoja, kde sa mesto stretáva s prírodou. Predstavte si bývanie, kde máte všet

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3158 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 -izbový byt v projekte NOVÉ GAJARY

Reality Gajary

2 izbový byt | Športová | 53.7 m²

Ponúkame na predaj 2 - izbový byt v projekte NOVÉ GAJARY. NOVÉ GAJARY je moderný bytový komplex

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na predaj Gajary

150,500 € 2803 €/m²

Napredaj 2 - izbový luxusný byt v novostavbe v Malackách !!!

Reality Malacky

2 izbový byt | Pezinská | 83.86 m²

Ponúkame na predaj: Luxusný 2-izbový byt s balkónom v novostavbe, Malacky – širšie centrum !!!

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

172,800 € 2061 €/m²

Súrne hľadám 2. izb.byt na predaj, aj pre viacerých klientov

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 55 m²

- Diana Novotná hľadám pre svojich klientov: - Pre našich klientov STÁLE súrne hľadám 1. až 2.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Malacky

160,000 € 2909 €/m²

Na predaj 2 -izbový byt v projekte NOVÉ GAJARY

Reality Gajary

2 izbový byt | Športová | 53.7 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Byty na predaj Gajary

150,500 € 2803 €/m²

2 - izbový apartmán v blízkom centre Malaciek

Reality Malacky

2 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový apartmán, ktorý sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Malacky.

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Malacky

162,750 € 2211 €/m²

2- izbový byt centrum mesta Malacky-REZERVOVANÉ

Reality Malacky

2 izbový byt | Záhorácka | 49 m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt v centre Malaciek ​Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný a sv

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Malacky

158,000 € 3224 €/m²

PREDPREDAJ 2 izbových bytov v novostavbe na HURBANOVEJ ulici v Trebišove

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte na HURBANOVEJ ulici, s

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Trebišov

131,775 € 1938 €/m²

PREDPREDAJ - 2 izbové byty v novostavbe MUŠKÁTOVÁ - Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | Muškátová | 62 m²

*** ZAHÁJENÝ PREDPREDAJ BYTOV*** v pripravovanom developerskom projekte bytového domu na M

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Michalovce

120,999 € 1952 €/m²

NA PREDAJ - nadštandardne zariadený byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | Ulica Karola Duchoňa | 69 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na PREDAJ 2 izbový byt na ulici Karola Duchoňa v meste Galant

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Galanta

189,000 € 2739 €/m²

Dvojizbový byt, klimatizácia, priestranný balkón - centrum Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 58.28 m²

V priamom centre mesta Piešťany Vám ponúkame dvojizbový byt s väčším balkónom, klimatizáciou, s

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 3346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazero

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 2-izbový byt s dvomi balkónmi v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná ulica | 68.42 m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj 2-izbový byt s dvomi balkónmi, ktorý sa nachádzavo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

132,500 € 1937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj priestranného 2i bytu v Banskej Bystrici.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Severná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v obľúbenej lokalite neďaleko centra Banskej Bystrice na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2395 €/m²

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

Novostavba 2 izbový byt - kolaudácia leto 2026

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lörincza | 50 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v tehlovej bytovke vo vyhľadávanej lokalite v Dunajskej strede.

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

131,600 € 2632 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte LETNÁ 33

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Letná | 57.92 m²

LETNÁ 33 – bývanie s adresou, ktorá má hodnotu V samom srdci Spišská Nová Ves, priamo na pešej

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

2 izb. byt CENTRUM Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. Ľ. Štúra | 66.7 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt na ul. Ľudovíta Štúra, priamo v centre Levíc – oprot

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Levice

124,900 € 1873 €/m²

Reality Donovaly ponúkajú na predaj moderný 2-izbový byt v AD Šafrán

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Reality Donovaly v spolupráci s MONAR Real ponúkajú na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Donovaly

165,000 € 2500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | 59 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Štrba

299,900 € 5083 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23102)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie