REZERVOVANÉ! SPOJENIE VÝHOD MESTSKÉHO BÝVANIA S POKOJOM VIDIEKA

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Železničná | 55 m²

REZERVOVANÉ! Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 2 izbový byt s log

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANE! VÝHODY MESTSKÉHO BÝVANIA A POKOJ VIDIEKA, 2IB, TN TURNÁ

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

REZERVOVANÉ Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje exkluzívne na predaj 2 izbový byt s logg

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 69m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 70m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

2-izbový čiastočne rekonštruovaný tehlový byt, 28. októbra

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 53 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový čiastočne rekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome na ulici 28. o

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Trenčín

129,000 € 2434 €/m²

"Rezervované" 2 izbový byt s balkónom (62,75m2)- tehla, Banícka ulica PP, rekonštrukcia (3D obhliadka).

Reality Poprad

2 izbový byt | Banícka | 62.75 m²

Ponúkam na predaj 2-izbový byt v Poprade na ul. Banícka po rekonštrukcii. Byt s balkónom sa na

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásne presvetlený 2-izbový byt v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 54.38 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava aktuálne v

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trnava

182,900 € 3363 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

Predaj priestranného 2i bytu Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2i byt v bytovom dome Kamzík na Donovaloch. Byt dispozične pozos

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Donovaly

181,500 € 3025 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,690 € 5998 €/m²

REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ -Útulný 2-izbový byt v tehlovom dome na Nevädzovej ulici v Trnave – pokoj, zeleň a súkromie

Reality Trnava

2 izbový byt | Nevädzová | 50 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď po otvorení dverí? Predstavujem vám 2-izbov

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na predaj Trnava

154,500 € 3090 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÝ Slnečný 2 – izbový byt na Kalinčiakovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 75 m²

Hľadáte byt, ktorý má šmrnc, priestor aj skvelú adresu? Tento výnimočný bytík na Kalinčiakovej

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

305,000 € 4067 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MAXIS REAL: NA PREDAJ: 2 izbový apartmán v apartmánovom dome Almet na Donovaloch.

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Ponúkame na predaj moderný, už aj zariadený 2-izbový apartmán v apartmánom dome Almet len kúsok

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Donovaly

129,000 € 2867 €/m²

člen NARKS

ARTHUR - 2-izb. novostavba - TOP investičná príležitosť

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Zhodnoťte vašu investíciu do termínu kolaudácie. So svojími službami a polohou je projekt ideál

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,700 € 5243 €/m²

Exkluzívne 2-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 66 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

178,950 € 2711 €/m²

2-izbové byty v projekte Schulzov dvor – Sučany

Reality Sučany

2 izbový byt | Stará Hradská | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v jedinečnom projekte Schulzov dvor v Sučanoch. Ceny začínajú

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na predaj Sučany

120,886 € 2628 €/m²

2 izbový byt na predaj - Levice - Rybníky III

Reality Levice

2 izbový byt | Mochovská ul. | 66.9 m²

Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. Vám ponúka na predaj skvelý, priestranný 2-izbový byt s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Levice

95,000 € 1420 €/m²

2-izbový byt 1B (71,38 m2)

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.38 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 1B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Martin

193,200 € 2707 €/m²

REZERVOVANE! Príjemný kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 55 m²

Ponúkam na predaj svetlý 2 izbový byt v príjemnej lokalite neďaleko krásnej Zvolenskej priehrad

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,990 € 2727 €/m²

PIEŠŤANY Na Predaj 2-izbový byt v atraktívnej lokalite

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 48 m²

Na predaj pekný 2-izbový byt v atraktívnej lokalite mesta Piešťany, vhodný na bývanie alebo aj

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

148,000 € 3083 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2-izbový byt v HLOHOVCI v blízkosti žel. stanice

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Mierová | 54.08 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 54,08 m2 na 3/3 poschodí + balkón 2,16m2 + pivnica 1,

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

123,000 € 2274 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

PREDANÉ: 2-izb. byt, Košice-Staré Mesto, L. Novomeského

Reality Slovensko

2 izbový byt | Novomeského | 44.85 m²

PREDANÉ: Exkluzívny predaj 2-izbového bytu (49,5 m²) po kompletnej novej rekonštrukcii na Novom

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

215,000 € 4794 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Rodinné domy na predaj (23100)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Upresniť hľadanie