Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Na predaj novostavba vo Vajnoroch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4436 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2-IZB.BYT V RODINNOM DOME+ZÁHRADA, BRATISLAVA-VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 130 m²

JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,990 € 1377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový mezonetový v NOVOSTAVBE s vlastnou samostatnou záhradou v pokojnom spoločnom dvore

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbové mezonetové byty v novostavbe (2024) s vlastnou samostatnou záhrado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4262 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové byty s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,572 € 3574 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

178,727 € 3192 €/m²

NA PREDAJ 2-izbové apartmány s balkónom na rohu ulíc Na pántoch a Rybničná

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,446 € 2937 €/m²

NOVOSTAVBA - 2 IZB MEZONETOVÝ BYT S GARAŽOU A ZÁHRADOU - VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41 m²

Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 26.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4510 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

196,763 € 3837 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava, Vajnoryv Bratislave - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

189,999 € 4524 €/m²

Novostavba 2-izbový byt v bytovom dome Diamant Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

180,416 € 3261 €/m²

ASTER predaj: 2i apartmán Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²

ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,400 € 3508 €/m²

ASTER predaj: 2i byt Vajnory, Rybničná ul. - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

171,000 € 3600 €/m²

DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 82 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s atmosférou chalupy vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23064)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality v Martine (776)
Upresniť hľadanie