45M2 KRÁSNY SLNEČNÝ, BEZBARIÉROVÝ BYT V TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | 45 m²

TUreality ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový byt (45 m²) v novostavbe v Opatovej,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,999 € 2778 €/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 63 m² | Byt s obrovským potenciálom v tichom prostredí

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, výbornú vybavenosť a zároveň si ho môžete dotvoriť presne podľa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

124,990 € 1984 €/m²

Na predaj | 2-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 48m² | so záhradou

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pionierska | 48 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj 2-izbový byt s mimoriadnym bonusom, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

106,990 € 2229 €/m²

BV REAL Na predaj prerobený 2 izbový byt Prievidza FM2421

Reality Prievidza

2 izbový byt | J. Francisciho | 54.4 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj 2 izb

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

114,500 € 2105 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VÍKEND!

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Estónska | 70 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, v Podunajských Biskupiciach, na Estónskej ulic

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

245,000 € 3500 €/m²

Predaj 2,5 izbového bytu v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 58 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite – Žilinská

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

240,000 € 4138 €/m²

Na predaj | 1,5- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 42, 65m² | v štandarde už od 120 220€

Reality Ilava

2 izbový byt | 43 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Ilava

120,220 € 2796 €/m²

REZERVOVANÉ | Na predaj | 2- izbový byt | Považská Bystrica | 49,10 m² | Po rekonštrukcii s balkónom

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 49.1 m²

Nie každý byt potrebuje veľké slová. Niektoré jednoducho dávajú zmysel. Tento 2-izbový byt na

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

125,000 € 2546 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ 1,5 IZBOVÝ BYT V ZABÝVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 38 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt s prie

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,000 € 2605 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V SKOLAUDOVANEJ 3 ROČNEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.57 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s priest

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,900 € 2145 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V EXKLUZÍVNEJ NOVOSTAVBE GREENSIDE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.58 m²

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Trebišov

132,900 € 2194 €/m²

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

ORTUS – Kasárne Residence úžasného 2,5 izbového bytu v novostavbe v historickej budove kasární v Modre

Reality Modra

2 izbový byt | Štúrova | 76.59 m²

Byt č. 10 Adresa: Štúrova 275/110, 900 01 Modra Cena: 269.900 Eur s DPH Izby: 2,5 Spálne: 1

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Modra

269,900 € 3524 €/m²

Na predaj apartmán na prízemí s vlastným parkovacím miestom – uzatvorená rezidencia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Sadová | 48 m²

Ponúkame na predaj apartmán nachádzajúci sa na prízemí bytového domu v uzatvorenej rezidencii

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

Info v RK

2-IZBOVÝ BYT 58M2 S LOGGIOU, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 58 m² situovaný v meste Bánovce nad Bebravou v

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

124,999 € 2155 €/m²

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVONY - 2 izbový tehlový byt na Novej Dubnici, 60

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Pribinove sady | 60 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Pribinove sady v Novej Dubnici.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

109,900 € 1832 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii, 48 m² - Vráble

Reality Vráble

2 izbový byt | 48 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt Ak hľadáte 2-izbový byt v meste Vráble, ktorý pôsobí p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vráble

133,400 € 2779 €/m²

MODERNÝ zrekonšt.1,5. izb. byts 2 balkónmi, 40m2, centrum PO

Reality Prešov

2 izbový byt | Kúpeľná | 40 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1,5‑izbový byt s 2 balkónmi o výmere 40 m². Lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Prešov

164,999 € 4125 €/m²

Rezervované

Reality Handlová

2 izbový byt | 63 m²

!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Handlová

78,999 € 1270 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na sídlisku Necpaly.

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

DMPD real Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Gazdovskej

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1900 €/m²

REZERVOVANÝ – DIZAJNOVÝ 2i BYT (57 m²) – Nám. sv. Anny

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nám. sv. Anny | 57 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj exkluzívnu príležitosť v centre mesta - na Námes

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj 2 izbový byt GEENSIDE Trebišov

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 61 m²

Flegra Comfort reality Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a štýlový 2-izbový byt v prestížnej no

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2213 €/m²

2-izbový byt na predaj s top výhľadom, Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kyjevské námestie | 60 m²

Pridávame do ponuky 2 izbový byt v projekte Milestones, ktorý sa nachádza na Kyjevskom námestí

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,000 € 3650 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (735)
Rodinné domy na predaj (23102)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie