4 izbový moderne zaradený byt, Zhorínska ulica, Bratislava IV, Lamač, posedenie na dvore, 2x parkovanie

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový kompletne zariadený byt Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Ú

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 1-izbový moderný byt v rodinnom dome, zariadený, možnosť parkovať pri dome, Bratislava IV., Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Plocha: úž

Publikované: 17.06.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

499 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

2+1, ulica Studenohorská, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Studenohorská | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zariadený a veľmi útulný byt o dispozícii 2+1 a celkovej ploche 5

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na podnájom Bratislava-Lamač

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

4+kk, Jána Langoša - Lamač, Bory Mall, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Jána Langoša | 90 m²

PRENÁJOM – priestranný 4-izbový byt (4+kk), 90 m², balkón 20 m², parkovanie, novostavba Ponúka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE | Rozľahlý 4-izbový byt so záhradou, bazénom a garážou v prestížnej lokalite Bratislava – Lamač

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Rácova | 144.4 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov na druhom podlaží rodinného domu, ul. Lediny, BA IV - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Lediny | 130 m²

Prenájom kancelárskych priestorov na druhom podlaží rodinného domu, ul. Lediny, BA IV - Lama

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 31.01.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S OBÝVAČKOU S KUCHYŇOU AKO V RODINNOM DOME, NOVÁ PRECÍZNA KOMPLETNÁ REK., LAMAČ

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²

Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 3766 €/m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 545 m²

HERRYS - Na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Lamači Realitná kancelária HERRYS ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

240,000 € 440 €/m²

METROPOLITAN │Krásny 2i byt v novostavbe v Bratislave na prenájom

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hany Ponickej | 55 m²

METROPOLITAN │Krásny 2i byt v novostavbe v Bratislave na prenájom Krásny 2-izbový byt na prená

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: Novostavba nízkoenergetického rekreačného domu (s atribútmi rodinného domu) v štádiu hrubej stavby – Bratislava IV, Lamač (Zlatá Hora)

Reality Bratislava-Lamač

Chata, drevenica, zrub | 112 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný 3,5 izbový rekreačný dom (s charakterom rodinného domu), situova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Lamač

348,000 € 3107 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 112 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

348,000 € 3107 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Hladám pre klienta 2 izbový byt v Bratislave

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | 0 m²

Hladám pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Bratislave / Lokalita nie je podstatná/

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta 3i byt v novostavbe Bratislava Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | 70 m²

Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave Lamači. Ideálne byt s výťahom a min

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Lamač

260,000 € 3714 €/m²

člen NARKS

Pre konkrétnu dlhoročnú klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa!

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétnu klientku hľadám rodinný dom v Lamači - rýchla kúpa! Cena nehnuteľnosti závisí od

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Bratislava-Lamač

600,000 €

člen NARKS

Unikátna TOP Vila BA Lamač - Bývanie Firma Ateliér Galéria

Reality Bratislava-Lamač

Rodinný dom | Rajtákova | 1,105 m²

Takýchto exkluzívnych ponúk nie je veľa. Táto vila je jednoducho iná. Iná, ako všetky, ktoré st

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Lamač

1,353,000 € 1224 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM veľký svetlý 1 izbový zariadený izbový byt so samostatnou kuchyňou, parkovanie, Bratislava IV, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Zhorínska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1 izbový byt v lokalite Bratislava-Lamač, Zhorínska ulica. Úžitková pl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

505 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 4 izbový byt s 2 parkovacími státiami, Bratislava IV, Lamač, len 10 minút od BIS a 12 minút od WV

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Zhorínska | 120 m²

Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový priestranný byt s garážou v tichej lokalite Bratislava-Lamač

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelárie, sklad aj zázemie v jednom funkčnom celku len 0,9km od D2

Reality Bratislava-Lamač

Kancelárie, administratívne priestory | Na barine | 207 m²

Ponúkame na prenájom priestranný administratívny priestor na adrese ul. Na Barine Bratislava –

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Lamač

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**BEZ PROVÍZIE*2-izbový byt s veľkou loggiou v tichej lokalite Lamača

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Na barine | 49 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt v približne 15-ročnej novostavbe v obľúbenej lokalit

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

770 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny pozemok 650m2 pri lese akurát na chatu!

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 650 m²

Krásny pozemok 650m2 akurát na chatu! Kód územia 1203 Chata a rekreácia + Krásny lesné prost

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

100,000 € 154 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v Lamači 598 m², so šírkou 19 m.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

230,000 € 318 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj objekt určený pre skladové účely a kancelárie a administratívu na Furmanskej ulici 11, Bratislava-Lamač.

Reality Bratislava-Lamač

Priestor pre výrobu | Furmanská | 474 m²

Realitná kancelária Danube reality ponúka na predaj objekt určený pre skladové účely a kancelár

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Lamač

950,000 € 2004 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie