1519 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 66 m²
TUreality ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m² , nachádzajúci
Cena dohodou
Obchodné priestory | 1,267 m²
Ponúkame na predaj výrobno-skladový areál nachádzajúci sa v priemyselnej časti obce Teplička na
Cena dohodou
Rodinný dom | 191 m²
TUreality ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 5-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej o
297,900 € 1560 €/m²
3 izbový byt | 68.81 m²
TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene
326,000 € 4738 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí
175,090 € 2501 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 670 m²
PRIPRAVUJEME,TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnej obci Lietava. Pozemok má roz
120,000 € 179 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 759 m²
TUreality ponúka na predaj novostavbu Chalet Mara View, kt. sa nachádza v Liptovskom Trnovci v
650,000 € 1173 €/m²
Rodinný dom | 82 m²
Ponúkame na predaj krásny baťovský poldom priamo v centre mesta Svit. Ideálne bývanie pre rodin
244,999 € 2988 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 56.6 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os
182,999 € 3233 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.
Cena dohodou
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na dlhodobý prenájom svetlý, teplý a kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovo
580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 100 m²
100 m² úžitkovej plochy | Pozemok 508 m² | Tepelné čerpadlo | Nízke náklady ___________________
299,000 € 2990 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
════════════════════════════════════════════════════ TUreality ponúka na predaj POZEMKY S ROZ
648,774 €
Rodinný dom | 139 m²
Hľadáte nový dom, ktorý si dokončíte presne podľa seba? Toto môže byť ten pravý. TUreality vám
229,000 € 1647 €/m²
3 izbový byt | 63 m²
TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáci
117,000 € 1857 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 916 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v nádhernom prostredí – Jedľové Kostoľany na pozemk
175,000 € 1458 €/m²
Rodinný dom | 742 m²
TUreality ponúka na predaj priestorovo exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom v obci Rovinka, len
495,000 € 741 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný, slnečný pozemok v Radoli 796m2. Pozemok sa nachádza v zas
32,000 €
Rodinný dom | 779 m²
Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://youtu.be/oxVpyXZpJNs ________________________
395,000 € 507 €/m²
Lúka, pasienok | 3,600 m²
TUreality ponúka na predaj investičný pozemok o výmere 3 600 m² v obci Pavčina Lehota, len 200
29,000 € 8 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny slnečný pozemok o výmere 797 m², nachádzajúci sa v ti
62,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 496 m²
Exkluzívna ponuka – Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 5 minút od centra Prešova!
135 €/m2 135 €/m2
Rodinný dom | 4,000 m²
✨ Predaj exkluzívnej vily v Košiciach – Sever Unikátna rezidencia uprostred zelene s pozemkom 3
1,499,900 € 375 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.