1519 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | 916 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v nádhernom prostredí – Jedľové Kostoľany na pozemk
175,000 € 1458 €/m²
Rodinný dom | 129 m²
TUreality ponúka na predaj starý rodinný dom určený na kompletnú rekonštrukciu v obci Réca. ___
158,000 € 1225 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 670 m²
PRIPRAVUJEME,TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v krásnej obci Lietava. Pozemok má roz
120,000 € 179 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
TUreality ponúka na dlhodobý prenájom svetlý, teplý a kompletne zariadený 3-izbový byt v bytovo
580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 70 m²
TUreality Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na obľúbenom sí
175,090 € 2501 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačný, slnečný pozemok v Radoli 796m2. Pozemok sa nachádza v zas
32,000 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny slnečný pozemok o výmere 797 m², nachádzajúci sa v ti
62,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 496 m²
Exkluzívna ponuka – Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok iba 5 minút od centra Prešova!
135 €/m2 135 €/m2
2 izbový byt | 56.6 m²
Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os
182,999 € 3233 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 1,278 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujete si nasledujúce odkaz: https://youtu.be/XcJ58NeOPk
299,900 € 235 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,100 m²
TUreality ponúka na predaj polyfunkčný objekt vo výbornej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite s
1,100,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 742 m²
TUreality ponúka na predaj priestorovo exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom v obci Rovinka, len
495,000 € 741 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,008 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti Bratislavy určený na výstavbu rodi
655,200 € 650 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,258 m²
TUreality ponúka na predaj veľký pozemok v obci Lubina. Rozmery pozemku sú cca 33x35m . Je mie
67,000 € 53 €/m²
3 izbový byt | 78.47 m²
Ureality ponúka na predaj mimoriadne atraktívny 3-izbový byt v modernej novostavbe na Bratislav
360,000 € 4588 €/m²
2 izbový byt | 66.5 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
137,000 € 2060 €/m²
Rodinný dom | 700 m²
Kúpime v hotovosti rodinný dom v Budimíre a Košice-okolie. Cena 450 000€ V prípade záujmu kont
450,000 € 643 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,257 m²
TUreality ponúka na predaj rovinatý pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Doľany. Po
112,500 € 89 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
TUreality má na predaj útulnú rekreačnú chatu v srdci Demänovskej doliny. Predstavujeme vám výn
359,000 € 4488 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 35 m²
TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatu v lyžiarskom centre Jasenská dolina v obci Belá-Duli
64,900 € 1854 €/m²
Apartmán | 1,917 m²
TUreality ponúka na predaj útulný mobilný dom s terasou nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej ča
180,990 € 94 €/m²
Obchodné priestory | 30 m²
TUreality ponúka na prenájom krásne zrekonštruované komerčné priestory vhodné pre služby ako ma
300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | 140 m²
TUreality ponúka: rodinný dom v Šintave výnimočná príležitosť pre rodinu hľadajúcu svoj vysníva
129,990 € 929 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.