1520 inzerátov v ponuke
Rekreačný pozemok | 3,381 m²
TUreality ponúka na predaj vinohradnícky pozemok. Pozemok o výmere 3381m2 sa nachádza vo vyhľad
449,000 € 133 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T
320,000 € 2213 €/m²
Rekreačný pozemok | 7,538 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný, prevažne svahovitý rekreačný pozemok v katastri obce Lazy
15,000 € 2 €/m²
Záhrada | 517 m²
PRIPRAVUJEME DO PONUKY – Kaskádová záhrada v obľúbenej oblasti Tulská, Banská Bystrica Chcete
40,000 € 77 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²
TUreality Vám ponúka nádherný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Hrochoť. Aktuáln
55,000 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 866 m²
Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk
142,000 € 164 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 539 m²
EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 539m2 s v tichej lokalit
138 €/m2 138 €/m2
Rekreačný pozemok | 668 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení predaj pozemku s celkovou výmerou 668m2 nachádzajúci sa
54,000 € 81 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka rekreačný pozemok v Ovčiarsku , rozloha 1372m2. Pozemok je určený na rekreáciu
45,000 €
Rodinný dom | 643 m²
TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj NOVOSTAVBU – Rodinný dom 5KK bude postavený na slnečn
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 887 m²
Na predaj stavebný pozemok o výmere 887m2 v obci Tepličky. Pozemok: - výmera 887m2
55,000 € 62 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,511 m²
Tureality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej obci Dlhá. Ideálne mieste na stavbu svoj
153 €/m2 153 €/m2
Rodinný dom | 116 m²
Ak hľadáte dom, ktorý nie je len strechou nad hlavou, ale miestom, kde sa každý člen rodiny cít
139,990 € 1207 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,877 m²
Chcete si postaviť dom, kde budete mať súkromie, priestor a pokoj? Alebo snívate o podnikaní na
179,990 € 37 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²
Na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m2 v obci Opoj. Pozemok: - výmera 500m2 - rovinatý, sl
89,990 € 180 €/m²
Rodinný dom | 754 m²
TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Malý Čepčín, len pár minút od Turč
206,000 € 310 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
TICHÁ LOKALITA S VÝBORNOU DOSTUPNOSŤOU DO CENTRA TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbo
143,000 € 1208 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY VO VÝLUČNOM VLASTNÍCTVE v katastri obce Podtureň. OD NASLEDUJÚCEHO
123 €/m2
Rodinný dom | 528 m²
Skôr, ako sa pustíte do čítania, skopírujte si tento video link: https://youtu.be/w_csPL3PL_4
132,000 € 250 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 700 m²
TU Reality - Vám ponúka na predaj krásny slnečný stavebný pozemok s celkovou rozlohou 700m2 v s
86,000 € 123 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 836 m²
Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: youtube.com/watch?v=1PDnH-tH
74,000 € 89 €/m²
Obchodné priestory | 2,010 m²
Ponúkame na predaj bývalý kaštieľ v obci Domaniža s celkovou rozlohou pozemku 2010m2. Posledno
695,000 € 358 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
TUreality ponúka na predaj miesto kde nájdete pokoj, priestor a zároveň dobrú dostupnosť do mes
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 2,735 m²
Rezervovaný_TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok s výmerou 2735 m² vo vyhľadáva
115,000 € 42 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.