1520 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | 83 m²
Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH Z CENY PRI KÚPE ? Chcete bezpečne uložiť sv
216,000 € 2602 €/m²
Rodinný dom | 866 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej lokalite obce Hranovnica, len pár minút od mes
175,000 € 202 €/m²
3 izbový byt | 89 m²
Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď
199,800 € 2245 €/m²
1 izbový byt | 51 m²
HĽADÁTE INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ ? TOTO JE PRESNE BYT, KTORÝ HĽADÁTE ! S VEĽKOU TERASOU SITUOVAN
135,000 € 2647 €/m²
3 izbový byt | 89 m²
Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s
230,350 € 2588 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 961 m²
TUreality ponúka na predaj slnečný, stavebný pozemok v obci Kapušany pri Prešove, s platným sta
120,000 € 125 €/m²
Apartmán | 1,080 m²
TUreality ponúka na predaj murovanú stodolu s možnosťou prerobenia na chalupu v obci Podkylava,
104,000 € 96 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 550 m²
TUreality ponúka na predaj stavený pozemok o rozlohe 550 m2, (15 x 37 m), nachádzajúci sa v Tre
92,000 € 167 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 870 m²
NA PREDAJ – Stavebný pozemok v tichej lokalite, Tvrdomestice TUreality vám ponúka na predaj st
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 68 m²
TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr
97,000 € 1426 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 668 m²
TUreality Vám poníka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere 668 m² v atraktívnej časti Pr
56,000 € 84 €/m²
Obchodné priestory | 1,200 m²
Lukratívna budova v centre mesta Považská Bystrica. Nachádza sa na ul. Štefánikova, ktorá je h
1,000,000 € 833 €/m²
Obchodné priestory | 675 m²
TUreality vám ponúka priestory na prenájom, spolu viac ako 460 m2. Plne vybavené. Možnosť využí
Cena dohodou
Rodinný dom | 772 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad
189,900 € 246 €/m²
Rodinný dom | 755 m²
TUreality ponúka na predaj štýlovú drevenicu v Zázrivej, ktorá spája tradičnú architektúru s mo
329,000 € 436 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Iba u nás! TUreality vám ponúka na predaj 3 - izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice
89,000 € 1171 €/m²
Garáž | 28,000 m²
Ponúkame na predaj priestrannú murovanú garáž o výmere 28 m², ktorá sa nachádza v Staničnom par
17,500 € 1 €/m²
Rodinný dom | 52 m²
TUreality ponúka na predaj projekt KAIZEN 40 PRO – Smart modulárny dom od RS-HOME & KUS. Projek
115,000 € 2212 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 539 m²
EXKLUZÍVNE TUreality ponúka na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 539m2 s v tichej lokalit
138 €/m2 138 €/m2
Rekreačný pozemok | 0 m²
TUreality ponúka rekreačný pozemok v Ovčiarsku , rozloha 1372m2. Pozemok je určený na rekreáciu
45,000 €
Rodinný dom | 643 m²
TUreality vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj NOVOSTAVBU – Rodinný dom 5KK bude postavený na slnečn
Cena na vyžiadanie
Rekreačný pozemok | 668 m²
TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení predaj pozemku s celkovou výmerou 668m2 nachádzajúci sa
54,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | 116 m²
Ak hľadáte dom, ktorý nie je len strechou nad hlavou, ale miestom, kde sa každý člen rodiny cít
139,990 € 1207 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,877 m²
Chcete si postaviť dom, kde budete mať súkromie, priestor a pokoj? Alebo snívate o podnikaní na
179,990 € 37 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.