1520 inzerátov v ponuke
Obchodné priestory | 204.5 m²
TUreality ponúka na prenájom obchodné priestory o celkovej výmere 204,5 m² nachádzajúce sa v zr
1,950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 74 m²
Skopírujte a pozrite si link bytu v pôvodnom a zvizualizovanom stave: ***youtu.be/yMf33nyrVzY*
27,500 € 372 €/m²
Rodinný dom | 117 m²
Na predaj rodinný dom v centre mesta Žarnovica, nachádza sa v tichej a pokojnej lokalite. Dom j
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 110 m²
TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ LUXUSNÝ BYT V TRENČÍNE S TERASOU. Hľadáte moderné a priestranné býva
349,000 € 3173 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v srdci obce Návojovce (Partizánske) s rovinatým te
105 €/m2 105 €/m2
2 izbový byt | 97 m²
TUREALITY PONÚKA na predaj nový 2-izbový byt s vlastným kúrením v obci Trenčianska Teplá - Cukr
97,000 € 1000 €/m²
4 izbový byt | 82 m²
TU reality ponúka 4 izbový byt po rekonštrukcii v meste Handlová. Celková výmera bytu je 82m2.
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 0 m²
TUreality exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť, a to 100% obchodný podiel spoločnosti REPLAS
Cena na vyžiadanie
Garsónka | 50 m²
Ponúkame na predaj štýlový investičný apartmán priamo v historickom centre Banskej Štiavnice –
Cena dohodou
4 izbový byt | 83 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Bratislava – Petržalka.
289,999 € 3494 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Predtým ako prejdete na fotky a text, pozrite si video: https://youtu.be/hvljqJ1ZpwI Vo výhra
289,000 € 963 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Na predaj: 4-izbový byt v Topoľčanoch – známa bytovka “Modrák” pri centre Ponúkame na predaj p
136,000 € 1700 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m² v tichej a vyhľadávanej lokal
93,000 € 1860 €/m²
Záhradná chatka | 30 m²
Najskôr si pozrite video: youtu.be/u6iKXX0fyKY TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku so
24,000 € 800 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,399 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o celkovej výmere 139
77,000 € 55 €/m²
3 izbový byt | 72.17 m²
TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú
190,000 € 2633 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
TUreality ponúka priestranný 6 izbový celopodpivničený dvojpodlažný rodinný dom s kompletnou ú
399,000 € 1209 €/m²
Rodinný dom | 139 m²
TUreality ponúka na predaj 3,5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite
134,900 € 971 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 436 m²
Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov – pokojné, moderné a s výbornou dostupnosťou? Tento
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | 650 m²
Predstavte si, že deň začnete rannou kávou na terase s výhľadom na vodu a zakončíte ho západom
155,990 € 240 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
TUreality ponúka luxusné bývanie v Trenčíne. Hľadáte komfortné a štýlové bývanie v tichej lokal
249,000 € 3320 €/m²
4 izbový byt | 110 m²
349,000 € 3173 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
***Skôr ako si prezriete fotogalériu, skopírujte nasledujúci odkaz a pozrite si video nehnuteľn
82,000 € 781 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²
TUreality ponúka na prenájom reprezentatívne, presvetlené obchodno-kancelárske priestory o celk
600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.