Na predaj 1-izbový byt s dvoma loggiami v Gelnici

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | - | 42 m²

Moderný maklér ponúka na predaj slnečný 1-izbový kompletne zariadený byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

72,900 € 1736 €/m²

1,5 až 2-izbový byt, Užhorodská ulica, 42 m2, po čiastočnej rekonštrukcii

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Priestranný 1i byt na predaj • Ostravská ulica • Juh Železníky •

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný a priestranný 1 izbový byt na obľúbenom mieste pri O

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

149,999 € 4687 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po rekonštrukcii pri Auparku

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | 35 m²

Ing. Katarína Čomová, Phd. a RR reality ponúka na predaj 1-izbový byt s loggiou po kompletnej n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

199,000 € 5686 €/m²

Na predaj – 1,5 izbový byt – Košice, ulica Krivá

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 36 m²

Na predaj moderný 1,5-izbový byt – Košice, ulica Krivá Ponúkame na predaj štýlový a prakticky

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

178,000 € 4944 €/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ PEKNÝ 1 - IZBOVÝ BYT NA ULICI KRIVÁ, KOŠICE - JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

REZERVOVANÝ Na predaj ponúkame útulný 1-izbový byt v samotnom srdci Košíc – na obľúbenej Krive

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

125,000 € 7813 €/m²

Predaj 1 izbového bytu, 41m2 blízko centa mesta, Rosná ul., Košise-Juh

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Rosná | 41 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt so samostatnou kuchyňou a izbou vo vyhľadávanej lokalite Rosn

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

157,000 € 3829 €/m²

2 izbový byt + Loggia 6m2, Košice - Juh, v blízkosti centra

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Palárikova | 40 m²

Tomisreal Vám ponúka na predaj slnečný 1,5 izbový byt, mestská časť Košice - Juh na Palárikove

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ - PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT MIŠKOVECKÁ ULICA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Miškovecká | 39 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt na ulici Miškovecká. Byt o výmer

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

Turgenevova - 1 izbový byt 41 m2 s 6m loggiou a krásnym výhľadom na mesto

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Turgenevova | 39 m²

V Exkluzívnom zastúpení Vám Tomisreal ponúka na predaj príjemný 1 izbový byt, mestská časť Koši

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

178,000 € 4564 €/m²

PREDANÝ - Na predaj 1 izbový byt na ulici Krivá, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Krivá | 16 m²

PREDANÝ!!! Ponúkame na predaj 1-izbový byt na PERFEKTNEJ adrese v Košiciach. Ide o moderne zre

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

128,000 € 8000 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie