NA PREDAJ: 3-izbový RD v obci Palárikovo, Ľudovítov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS: NA PREDAJ: 3-izbový rodinný dom na veľkom pozemku v Palárikovo, časť Ľud

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

199,900 € 1176 €/m²

Top
Top

Predaj staršieho RD v Palárikove s veľkým pozemkom

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Krížna | 130 m²

Investičná príležitosť – Starší rodinný dom na veľkom pozemku Ideálne pre investora, developer

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

Cena dohodou

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 110 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=110 m2) v Palárikove, pri novom Tes

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tescu

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 70 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tesc

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemky na predaj na ľahký priemysel a iné komerčné využitie už od 50 EUR/m2

Reality Palárikovo

Priemyselná zóna | Osada Čiky | 30,000 m²

Pozemky na predaj určené na ľahký priemysel a inú komerčnú zástavbu. Pozemky je možné rozparcel

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

50 €/m2 50 €/m2

AARK: Obchodný priestor s chladiarenskou miestnosťou, Štefánikova 259, Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 123.02 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 V zastúpení klienta p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

AARK: Obchodný priestor ideálny pre kaviareň, Štefánikova, Palárikovo

Reality Palárikovo

Objekt pre obchod | Štefánikova | 62 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ - Polyfunkčná budova Palárikovo, okres Nové Zámky

Reality Palárikovo

Polyfunkčný objekt | - | 390 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu s pozemkom v obci Palárikovo,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Palárikovo

102,000 € 262 €/m²

NA PREDAJ KRÁSNY SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Ľudovítov | 90 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj krásny rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii so slnečným poze

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 17.04.2025
Domy na predaj Palárikovo

260,000 € 2889 €/m²

Na predaj 16 ár stavebný pozemok v tichej časti Palárikova - Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | Ľudovítov | 1,640 m²

Na predaj stavebný pozemok v Palárikove časť Ľudovítov nachádzajúci sa v tichej uličke. Pozem

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

65,000 € 40 €/m²

Na predaj rozostavaná novostavba v Ľudovítove časť Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu. Dom je postavený na pozemku o vý

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 556 €/m²

Znížená cena! Rodinný dom v Palárikove

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Palárikovo | 120 m²

VIDEO: youtube.com/watch?feature=shared&v=-mD_JV5mV5U Realitná kancelária Real Property & Cons

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

155,000 € 1292 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbová novostavba bunbalov Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Petra Jilemnického | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Palárikovo len 10 km od okresného mesta No

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Palárikovo

259,000 € 2726 €/m²

Na prenájom veľký 115m2 obchodný priestor s parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 115.37 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom veľký obchodný priestor s parkovaním, chladiarenskou a mrazi

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor s terasou a parkovaním v centre, Palárikovo

Reality Palárikovo

Obchodné priestory | 70 m²

Moderné Reality ponúka na prenájom obchodný priestor s terasou a parkovaním v centre obce Palár

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Palárikovo

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Palárikovej. RD by mal byť čiastočne zrekon

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Palárikovo

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3204 m2 Palárikovo, s projektom a právoplatným stavebným povolením - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,204 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

149,500 € 47 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Palárikovo - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 105 m²

Realitná kancelária HALO reality a Peter Cifrík, kontakt: 0950 659 834, nehnuteľnosť s ID: NZ-7

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

159,990 € 1524 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Palárikovo, s priestranným pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

120,000 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bez maklérov predám moderný dom v lokalite Palárikovo ID 104990

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Štúrova 65 | 153 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

292,500 € 1912 €/m²

Útulný maličký domček s terasou v Palárikove – ideálny štartovací domov alebo víkendová chalúpka

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 50 m²

Hľadáte bývanie, kde budete mať vlastné súkromie, no zároveň nechcete veľký dom ani starosti s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

40,000 € 800 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý stavebný pozemok v Palárikove – časť Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA Tento priestranný pozemok o výmere 34,5 árov sa nachádza v pokojnej časti obc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99,000 € 29 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom v tichej lokalite neďaleko Nových Zámkov

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 95 m²

Plánujete bývanie v tichom prostredí a zároveň by ste chceli byť v blízkosti mesta? Máme pre Vá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

100,000 € 1053 €/m²

člen NARKS

**Znížená cena** EXKLUZÍVNE len u Nás: Predaj záhrady, odčlenenej novozameranej parcely v obci Palárikovo, vo výmere cca.1500m2

Reality Palárikovo

Záhrada | 1,500 m²

Znížená cena: EXKLUZÍVNE len u Nás: Predaj záhrady, odčlenenej novozameranej parcely v obci

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

37,500 € 25 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (771)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie