Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Predaj pozemku v zastavanom území Zvolenskej Slatiny

Reality Zvolenská Slatina

Iný stavebný pozemok | Očovská cesta | 2,107 m²

Vo východnej časti obce nad hlavnou cestou, mimo záplavovej zóny ponúkam na predaj potencionáln

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

19 €/m2 19 €/m2

Invevstičný, rovinatý pozemok 5002 m2, Zvolenská Slatina 3D

Reality Zvolenská Slatina

Orná pôda | Zvolenská Slatina | 5,002 m²

005-14-JUMRaE EXKLUZÍVNE na predaj rozľahlý, rovinatý a slnečný pozemok v obci Zvolenská Slati

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

105,000 € 21 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok – trvalý trávnatý porast Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Orná pôda | nezadaná | 9,050 m²

Ponúkame na predaj pozemok – TTP o rozlohe 9.050 m2, ktorý sa nachádza vo Zvolenskej Slatin

Publikované: 23.11.2021 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

97,500 € 11 €/m²

Bez maklérov predám V krásnom prostredí pozemok v lokalite Zvolenská Slatina ID 105692

Reality Zvolenská Slatina

Lúka, pasienok | 7,871 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

18,890.4 € 2 €/m²

Zvolenská Slatina – investičný stavebný pozemok, výmera 1789 m2 – predaj

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Zvolenská Slatina | 1,789 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok vhodný na výstavbu dvoch samostatných rodinných domov,

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

143,000 € 80 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m2 (20 m x 80 m) v Zvolenskej Slatine. K poz

Publikované: 10.11.2021 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

65,000 € 41 €/m²

Predaj novostavby vo Zvolenskej Slatine

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom situovaný v tichej lokalite obce Zvolenská Slatina.

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

320,000 € 1901 €/m²

Prevádzková budova na predaj - Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Iný objekt | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj prevádzkovú budovu vhodnú na podnikateľské účely nachádzajúcu sa v centr

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 29.05.2025
Objekty na predaj Zvolenská Slatina

Cena dohodou

Rovinatý pozemok na predaj Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 816 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rovinatý poze

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

69,900 € 86 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 590 m²

Boris Kňažko & Broker Consulting, a.s.vo výhradnom zastúpení klienta ponúka: Na predaj; DVA ROD

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

Cena dohodou

člen NARKS

V miernom svahu sa dá naprojektovať krásny dom - Zv. Slatina, Boroviny

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Boroviny - Krvavník | 991 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 991 m2 vo Zvolenskej Slatine, časť Boroviny. Podľa územného pl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

73,000 € 74 €/m²

Na predaj rodinný dom v okrese ZVOLEN

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 1,372 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931) ponúka na predaj : starší dvojpodlažný r

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 116 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 991 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok vo Zvolenske

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

82,900 € 84 €/m²

2,5 izbový domček Zvolenská slatina

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Družstevná | 50 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Zvolenská Slatina na adrese Družstevná 858/84. Tát

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

49,900 € 998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie