1522 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 350 m²
PONÚKAME STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ (rekreačné) DOMY V NÁDHERNOM PROSTREDÍ A VEĽMI LUKRATÍVNE
90 €/m2 90 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 54 m²
TUreality ponúka na predaj exkluzívny bungalov – Jasná, Lúčky Ponúkame na predaj útulný bungalo
Cena dohodou
Rodinný dom | 749 m²
VÝHRADNE V NAŠEJ PONUKE VEĽKÁ DREVENICA - RODINNÝ DOM PRI POTOKU NA POZEMKU S CELKOVOU VÝMEROU
50,000 € 67 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový rod.dom po kompletnej rekonštrukcií – v tichej
209,990 € 2333 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať atraktívny stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávane
415 €/m2
3 izbový byt | 77 m²
TU reality pripravuje do ponuky 3 izbový byt, na sídlisku KVP 1/13 poschodí na ulici Húskova.
223,000 € 2896 €/m²
3 izbový byt | 59.4 m²
Ponúkame útulný 3 izbový byt priamo v Kremnici pár minút od centra o rozlohe 59,40 m2 + pivnica
95,000 € 1684 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový apartmán s pivnicou a parkovacím miestom v centre Banskej Š
134,999 € 2596 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
VIDEO https://youtu.be/9MMoKIgjJ4A VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=XjG9B7BzR9A T
83,000 € 1016 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | 0 m²
TUreality ponúka na predaj lesný pozemok o výmere 1 959 m² v atraktívnej lokalite Trenčianske T
19,999 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 900 m²
TUreality ponúka na predaj krásny stavebný pozemok v pokojnej slnečnej lokalite Harmónia v Modr
243,000 € 270 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 382 m²
Pozemok v zastavanom území obce Prosné - vhodný na výstavbu menšieho rodinného domu. Na pozemku
Cena dohodou
3 izbový byt | 120 m²
TUreality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt / apartmán s veľkou terasou v obci Mojm
174,500 € 1454 €/m²
Rekreačný pozemok | 594 m²
Na predaj pozemok v záhradkárskej lokalite Skala v Púchove, len pár minút od centra mesta. Vid
36,200 € 61 €/m²
Rodinný dom | 74 m²
TUreality ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu. Moderný rodinný dom v Tesárskych Mlyňanoc
167,000 € 2257 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
TUreality ponúka na predaj rodinný dom v obci Veľké Uherce, približne 12 minút autom od mesta
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 76 m²
RODINNÝ DOM NA PREDAJ – vhodný na bývanie aj chalupu Ponúkam na predaj rodinný dom postavený p
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 100 m²
TUreality ponúka na predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, kde sa nachádzajú tri bytové jednotky.
188,900 € 1889 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 150 m²
TUreality ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory vo výnimočnom projekte WESTEND TOWE
11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 128 m²
TUreality ponúka na predaj domček v tichej uličke dedinky Moravské Lieskové. Jedná sa o starý h
40,000 € 313 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
TUreality ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa rodinný dom v Novom Meste nad Váhom.
Cena dohodou
Rodinný dom | 6,100 m²
TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný 5-izbový rodinný dom s úžitk
159,000 € 26 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii – Dolné Vestenice Predávame priestranný a veľmi dobre z
210,000 € 1615 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Na predaj rodinný dom , bungalova stavba po kompletnej rekonštrukcii , v obci Budimír. 4 izby,
469,900 € 2848 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.