471 inzerátov v ponuke
2 izbový byt | Winterova | 65 m²
Na prenájom zariadený 2 izbový byt s balkónom, centrum, Piešťany. Rozloha: 65 m2. Veľká kuchyňa
700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 55 m²
Na prenájom úplne zariadený prerobený 2 izbový byt s balkónom, Juh, ul. Bratislavská, Piešťany.
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhrada | 850 m²
Na predaj dve atraktívne záhradné parcely v obci Seňa Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie
48,500 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svetlá pusta | 1,666 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkým
369,990 € 222 €/m²
Rodinný dom | Bádice | 160 m²
Ponúkame na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa v obci Bádice na veľkorysom pozemku o celko
170,560 € 1066 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bádice | 754 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Bádice, len pár minút od Nitry, v pokojne
39,000 € 52 €/m²
Garáž | Na Kalvárii | 14 m²
Na predaj garáž v Košiciach – Kalvária (14 m²) Ponúkam na predaj suchú, udržiavanú garáž v
25,500 € 1821 €/m²
2 izbový byt | Športová | 48 m²
Na prenájom 2 izbový byt komplet zrekonštruovaný, ul. Športová, Trnava. Výmera: 48 m2. Byt otoč
700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | 10,240 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný pozemok uprostred prí
6 €/m2 6 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Posledná šanca na pozemok v tichej záhradkárskej lokalite na kopci! Ponúkame Vám na predaj
37,990 € 35 €/m²
3 izbový byt | Novomestská | 86 m²
Na predaj 3 izbový byt s terasou, novostavba Arboria, Novomestská, Trnava. Rozloha: 77m2 plus k
279,000 € 3244 €/m²
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
Diamond Reality ponúka na predaj 2 izbový zariadený byt po novej kompletnej rekonštrukcií na ul
185,000 € 4405 €/m²
Iný stavebný pozemok | 902 m²
REZERVOVANÝ: Pozemok na predaj v strategicky výhodnej lokalite medzi Košicami a Prešovom v obci
25,200 € 28 €/m²
1 izbový byt | Kysucká | 21 m²
Mgr. Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj modernú a prakticky riešenú garsónku
128,500 € 6119 €/m²
1 izbový byt | Popradská | 37 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt Popradská ulica, Košice (Terasa) Exkluzívne zastúpenie Mgr. Ka
154,000 € 4162 €/m²
Rodinný dom | Hlohovec | 100 m²
Vaša budúcnosť začína tu – rozostavaný rodinný dom na predaj, Hlohovec Hľadáte priestor, kde s
99,900 € 999 €/m²
1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²
Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu
1 € 0 €/m²
2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²
Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/
269,000 € 5848 €/m²
Iný stavebný pozemok | nemá | 4,000 m²
Na predaj pozemok obec Buková, pri Trnave. Pozemok má rozlohu 4000 m2 (40 árov). Široký je 18 m
16,000 € 4 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nemá | 5,300 m²
Raj na vlastnej záhrade alebo zaujímavá investičná príležitosť. Pri tomto pozemku si môžete vyb
215,990 € 41 €/m²
1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²
Diamond Reality Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom modernú garsónku v TOP l
750 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Budulovska | 27 m²
VÝNIKAJÚCA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – PRIEMYSELNÝ POZEMOK, MOLDAVA NAD BODVOU Diamond Reality Be
139,999 € 5185 €/m²
Rodinný dom | Rybárska | 279 m²
Ponúkame Vám Dom s obrovským pozemkom a hospodárskym zázemím len 18 km od Košíc – Veľká Ida
114,990 € 412 €/m²
Rodinný dom | 283 m²
Na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom s krásnou záhradou v srdci obce Výčapy-Opatovce
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.