Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (469  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

469 inzerátov v ponuke

EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK V MYSLAVE S PROJEKTOM A STAVEB. POVOLENÍM

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | Myslavská | 512 m²

Martin Simko a Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok vo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

1 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na prenájom 20 m2 domček Hlohovec

Reality Hlohovec

Garsónka | Hlohovec | 20 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený Tiny house 20 m2 s pozemkom 200 m2. Tiny house je vyb

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci mesta

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Košice - Staré Mesto | 40 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne výnimočnú atmosféru centra mesta, no zároveň pokoj a súkromi

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

980 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom , Ďurkov, Košice - okolie

Reality Ďurkov

Rodinný dom | 580 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom gazdovského typu nachádzajúci sa v centre obce Ďurkov, len 17 km

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ďurkov

206,990 € 357 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj výnimočná rezidencia pod lesom v Snine.

Reality Snina

Rodinný dom | Jesenského | 200 m²

✨ Spojenie prírody, súkromia, remesla a moderných technológií v dokonalej harmónii. 🏡 Ponúkame

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Snina

399,990 € 2000 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderné bývanie na Užhorodskej | Kompletne zariadený 2i byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 50.7 m²

🏙️ Štýlové bývanie s výhľadom na Košice – 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Hľadáte mode

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na predaj chata, Kysak, Košice - Okolie

Reality Kysak

Záhrada | 381 m²

Ponúkame Vám na predaj štýlovú rekreačnú chatku zasadenú do pokojného lesného prostredia v ob

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kysak

26,990 € 71 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Trieda SNP , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

Exkluzívne iba u nás na predaj 3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SN

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,990 € 3044 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, záhrada, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | nemá | 400 m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, obec Rišňovce, pri Nitre. Dom vhodný na rekonštrukciu.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rišňovce

120,000 € 300 €/m²

Na prenájom veľký 3 izbový byt, balkón, Čajkovského, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Čajkovského | 68 m²

Na prenájom pekný veľký 3 izbový byt s balkónom, Prednádražie, ul. Čajkovského, Trnava. Rozloha

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný zariadený 1 izbový byt, ul. Slottu, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Slottu | 1 m²

Na prenájom 1 izbový byt, ul. Slottu, Trnava. Poschodie: 7/8. Výťah je. Byt na medziposchodí, t

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

550 €/mesiac 550 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt na ulici Popradská, Terasa

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Popradská | 35 m²

Ponúkam na predaj 1-izbový byt o výmere 37 m2 na ulici Popradská, Košice (Terasa) na 4/4. posch

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,000 € 4143 €/m²

Na predaj chata, Kysak, Košice - Okolie

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | 381 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

26,990 € 71 €/m²

Na predaj chata, Kysak, Košice - Okolie

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | 381 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

26,990 € 71 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom priestranného 2-izbového bytu v centre Nitry

Reality Nitra

3 izbový byt | nitra | 70 m²

Diamond Reality Nitra ponúka na prenájom príjemný a priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nitra

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

3-izbový byt s loggiou a nádhernými výhľadmi – Terasa, Trieda SNP / Laborecká Hľadáte byt vo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,990 € 3162 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Laborecká ulica , Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Laborecká | 68 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

206,990 € 3044 €/m²

Pozemok na bývanie neďaleko centra mesta – Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre bytovú výstavbu | nemá | 1,286 m²

☀️ Ponúkame na predaj slnečný rekreačný / stavebný pozemok o výmere 1 286 m², vedený ako záhrada

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

85,000 € 66 €/m²

REZERVOVANÉ!Na prenájom 1 izbový byt Slepčany

Reality Slepčany

1 izbový byt | Slepčany | 23 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v obci Slepčany v 2 podlažnom bytovom dome, v ktorom sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Slepčany

360 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 2 izbový byt balkón Spartakovská Trnava.

Reality Trnava

2 izbový byt | Spartakovská | 52 m²

Na prenájom pekný 2 izbový byt s balkónom, Spartakovská ul., Trnava. Dve izby plus kuchyňa. Pre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trnava

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na predaj luxusný pozemok 3802 m2 30 m široký v Čechynciach na rekreačné účely alebo trvalé bývanie

Reality Čechynce

Rekreačný pozemok | Čechynce | 0 m²

Spoločnosť Diamond reality Nitra s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok o vým

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čechynce

85,000 €

Na predaj 3 izbový byt s BALKÓNOM, Berehovská ulica, Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1394 €/m²

Priestranný rodinný dom s garážou, dielňou a krásnym zázemím v obci Veľké Chrašťany – Beladice

Reality Beladice

Rodinný dom | Veľké Chrašťany | 260 m²

Spoločnosť Diamond reality Nitra, s.r.o. Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v pokojn

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beladice

219,999 € 846 €/m²