471 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | Nováčany | 621 m²
Ponúkam na predaj veľmi pekný a rovinatý stavebný pozemok o výmere 621 m² v obci Nováčany, vhod
113,000 € 182 €/m²
Garáž | Jesenná | 14 m²
Ponúkame na predaj garáž s prídavným odkladacím priestorom v atraktívnej lokalite Starého Me
37,990 € 2714 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 37 m²
Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na
139,000 € 3757 €/m²
Rodinný dom | nemá | 300 m²
Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj dvojpodlažný, dvojgeneračný rodin
469,900 € 1566 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Sládkovičova | 37 m²
Ponúkame na prenájom kanceláriu nachádzajúcu sa v centre Nitry. Výmera kancelárie 37 m2 . Je č
330 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhrada | 407 m²
Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo víkendový únik z mesta? Ponúkame Vám na predaj
48,000 € 118 €/m²
Skladový objekt | Jesenna | 102 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenájmu skladový priestor-garáž
650 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Sofijská | 35 m²
Ponúkam na predaj 1-izbový byt – Sofijská, (Investičný) V exkluzívnom zastúpení ponúkam na pre
139,000 € 3971 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o
138,990 € 2780 €/m²
Garáž | 19 m²
Ponúkame udržiavanú garáž v Košiciach – Šaca vo veľmi dobrom technickom stave. Garáž je such
23,990 € 1263 €/m²
1 izbový byt | nemá | 21 m²
Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj modernú a prakticky riešenú garsó
128,990 € 6142 €/m²
Rodinný dom | Holubyho | 245 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj výborne situovaný rodinný
527,500 € 2153 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Abaújkér | Arany János
Diamond reality Vám ponúka Na predaj: menší útulný rodinný dom vhodný aj ako chalupa. Táto star
44,500 € 371 €/m²
Rodinný dom | Vodná | 90 m²
Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj praktický rodinný dom v me
65,000 € 722 €/m²
Rodinný dom | 138 m²
EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA V ČANI VIDEO si pozriete ak skopírujete tento link do svojho prehliadač
1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 900 m²
Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Zlatá Idka, vzdialenej len 25 minút autom od K
289,000 € 321 €/m²
Skladový objekt | Južná trieda | 353 m²
Diamond Reality Benöczová s.r.o. Vám ponúka na prenájom sklad s FANTASTICKOU polohou. Výmera,
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²
Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr
196,000 € 2882 €/m²
Orná pôda | Poproč | 59,761 m²
Na predaj poľnohospodárska pôda v katastrálnom území Poproč o výmere 52827 m2. Jedná sa o viace
47,000 € 1 €/m²
2 izbový byt | Študentská | 55 m²
PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE
160,000 € 2909 €/m²
Obchodné priestory | Šarišské Bohdanovce | 500 m²
Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v centre
395,000 € 790 €/m²
Priestor pre výrobu | hlavna | 8,598 m²
PhDr. Erika Majorošová - DIAMOND REALITY PREŠOV - ponúkame predaj logisticko-priemyselnú budovu
2,335,000 € 272 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Strojnícka | 70 m²
PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam k prenajmu kancelarske priestory n
8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Rekreačný pozemok | 200 m²
Martin Simko a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj tento rovinatý, rekreačný pozemok s možno
25,000 € 125 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.