2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.2 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 56 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

259,900 € 4625 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou, balkónom a klimatizáciou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 59.29 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 59,29 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo p

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

359,900 € 6070 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5338 €/m²

Top
Top

Atrium Living Košice - 2-izbový klimatizovaný byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 56.18 m²

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

306,900 € 5463 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou v centre Košíc

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.07 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 61 m², pripravený na okamžité nasťahovanie alebo pren

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 4911 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 61.25 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

294,900 € 4815 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 55.58 m²

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

299,900 € 5396 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

155,990 € 4875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

REZERVOVANÝ Nadštandardný a veľkorysý 2 - izbový byt

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Krivá | 59 m²

Solid Real a Daniel Oravec Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2-izbový byt, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

235,000 € 3983 €/m²

TOP LOKALITA: NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťah

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,900 € 3331 €/m²

TOP LOKALITA : NA PREDAJ MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,000 € 3315 €/m²

NA PREDAJ MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII, KE Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ, VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťahovať

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,000 € 3315 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Košice Juh, Užhorodská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Miroslav Klapáč, kontakt: 0950 433 990, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

VEĽKÝ TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V TICHEJ ČASTI JUŽNEJ TRIEDY – KOŠICE

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná trieda | 54 m²

Hľadáte bývanie bez ďalších investícií, s výbornou dostupnosťou do centra a zároveň v pokojnom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

207,500 € 3843 €/m²

Predaj 2 izbový byt v centre mesta Košice/ Rastislavova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 54 m²

Ponúkam tehlový 2-izbový byt na Rastislavovej ulici vás zaujme svojou atmosférou, praktickou di

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

203,000 € 3759 €/m²

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na Južnej triede v Košiciach. Byt sa nachádza na 2. po

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Novostavba Rezidencia Louis Pasteur - Pasterka - 2-izbový byt 506b

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.44 m²

BRANISLAV ČURI REALITY vám predstavuje Rezidenciu Louis Pasteur pri nemocnici UNLP na Turegenev

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

183,017 € 3702 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.09

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

194,244 € 3372 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.05

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 67.6 m²

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

227,553.6 € 3366 €/m²

OSTRAVSKÁ - Super lokalita - 1.5 izbový byt - Nová kompletná rekonštrukcia - Zariadený

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 42 m²

GH Real ponúka na preda jpekný 1,5-izbový byt na Ostravskej ulici v Košiciach. Byt sa nachádza

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,990 € 4285 €/m²

2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Železníky

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 48 m²

Realitná kancelária Férovo ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,990 € 3958 €/m²

2 - izbový byt s loggiou a klímou na juhu

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 53 m²

Tureality ponúka na predaj zrekonštruovaný 2- izbový byt na juhu, jednu zastávku od auparku. B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,999 € 3585 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Upresniť hľadanie