Predaj ornej pôdy s výmerou 40 869m2, Tornaľa - Starňa

Reality Tornaľa

Orná pôda | - | 40,869 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu s vysokou bonitou o výmere 40 869m2 vedľa hlavného ťahu v obci Tor

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

8 €/m2 8 €/m2

3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii v Tornali okres Revúca

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Poštová | 74 m²

Ponúkame vám na predaj veľmi príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa na 7. poschodí z 8

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

65,000 € 878 €/m²

Stavebné pozemky s výmerou 8 714m2, Tornaľa - Starňa

Reality Tornaľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 8,714 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s výmerou 8 714m2 v obci Tornaľa, katastrálne územie Starňa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

19 €/m2 19 €/m2

Komplexný areál s nehnuteľnosťami v meste Tornaľa.

Reality Tornaľa

Prevádzkový areál | Poštová | 0 m²

Ponúkame na predaj komplexný areál s nehnuteľnosťami nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Objekty na predaj Tornaľa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tornaľa

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Tornaľa. Na stave domu alebo velkosti pozemk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Tornaľa

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tornaľa, Šafárikova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 190 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

119,900 € 631 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

Predaj pozemkov v KÚ Tornaľa - 39 8660 m2

Reality Tornaľa

Iný poľnohosp. pozemok | 398,660 m²

Na predaj ponúkame pozemky v celkovej výmere 39 8660 m2 (OP, TTP a ostatné plochy) v KÚ Tornaľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

Cena dohodou

Priestranný dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, Tornaľa – ul. Pri Majeri

Reality Tornaľa

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

149,990 € 750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽILI sme cenu o 30.000 Eur, RD s bazénom v Tornali okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Hurbanova | 150 m²

Ponúkam na predaj veľmi pekný asi 60 ročný dom nachádzajúci sa v tichej lokalite mesta pri žel

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

229,900 € 1533 €/m²

POZOR! Znížená cena.....Podnikateľská budova v Tornali, okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Hurbanova | 300 m²

Ponúkame na predaj veľkú nehnuteľnosť nachádzajúce sa v kompletne zrekonštruovanej budove v mes

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

259,900 € 1000 €/m²

TOTO SA OPLATÍ, novostavba s 20 á pozemkom, pri Tornali, okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | - | 220 m²

Predám nedokončenú novostavbu hospodárskej budovy v malej obci pri Tornali, okres Revúca. Pôvod

Publikované: 30.09.2020 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

63,900 € 290 €/m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali

Reality Tornaľa

3 izbový byt | Závodná | 60 m²

Na predaj je luxusný 3- izb. byt v Tornali na ulici Závodnej. Nachádza sa v tehlovej bytovke na

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Tornaľa

84,900 € 1417 €/m²

Na investíciu - na predaj orná pôda v obci Stárňa,okr. Rožňava

Reality Tornaľa

Orná pôda | Cintorínska | 39,740 m²

Ponúkame Vám na predaj ornú pôdu v obci Stárňa, pri meste Tornaľa, okres Rožňava. Plocha: pozem

Publikované: 08.07.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tornaľa

6.5 €/m2 7 €/m2

BOSEN | Prízemný rodinný dom s obytným podkrovím, Tornaľa, 604m2.

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Mlynská | 220 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec vám Exkluzívne ponúka na predaj prízemnú novostavbu s obytným

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

190,000 € 864 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ MLADŠÍ RODINNÝ DOM | TORNAĽA

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Mierová | 170 m²

Hľadáte dom, kde sa môžete bez veľkých investícií okamžite nasťahovať a postupne si ho prispôso

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

189,990 € 1118 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Tornaľa

Reality Tornaľa

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Tornaľa. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Tornaľa

Cena dohodou

Na predaj je murovaná garáž v Tornali

Reality Tornaľa

Garáž | Závodná | 20 m²

Na predaj je murovaná garáž na ul. Závodnej v Tornali. Garáž o rozlohe 20 m2 má montážnu jamu a

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

12,500 € 625 €/m²

Na predaj 6i rodinný dom, Tornaľa

Reality Tornaľa

Rodinný dom | Pri Slanej 1336/89 | 359.8 m²

Exkluzívna ponuka od SMART REALITY SERVICE – Rodinný dom s jedinečnou atmosférou v Tornali Pr

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

184,000 € 511 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! PODNIKATEĽSKÝ OBJEKT v TORNALI

Reality Tornaľa

Objekt pre obchod | Hurbanova | 300 m²

Ponúkame na predaj zabehnuté fitness centrum nachádzajúce sa v kompletne zrekonštruovanej budov

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

261,000 € 1000 €/m²

Obchodný priestor na prenájom - OC Point Tornaľa

Reality Tornaľa

Obchodné priestory | Mierová | 279.1 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v nákupnom centre OC Point Tornaľa na Mierovej ulici 308

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Tornaľa

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie