1,5izb.byt, zariadený, 36,6m2, Učňovská 8, KE-časť Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj priestran

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

130,000 € 3514 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, KOŠICE-ŠACA

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 49 m²

Hľadáte moderné a komfortné bývanie v mestskej časti Košíc s výbornou dostupnosťou a kompletnou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

173,000 € 3531 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2-izbový byt Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | - | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj 2 - izbový byt po staršej rekonštrukcii na ulici Železiarenská v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Znížená cena! Na predaj 2-izbový byt, Košice – Šaca, Železiarenská ulica

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii v tichej a vyh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Príjemný 2 izbový byt • Železiarenská ulica • Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 55.75 m²

Na predaj pekný a útulný 2 izbový byt v centre Šace. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Dispozícia: 2 izbov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

125,999 € 2260 €/m²

2 izbový kompletne zrekonštruovaný byt, 59m2, balkón, Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 59 m²

Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

193,000 € 3271 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom zmeny dispozície- Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²

Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

115,000 € 2212 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT V MESTSKEJ ČASTI ŠACA, ULICA UČŇOVSKÁ

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Učňovská | 37 m²

Lukáš Sopko a Diamond Reality Vám ponúka na predaj menší 2 izbový byt v mestskej časti Šaca na

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

139,000 € 3757 €/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt v Šaci

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 65 m²

VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT V ŠACI Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt na ulici Železiarenská v časti

Publikované: 11.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

143,000 € 1785 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie