Diamond reality

Diamond reality

Hollého 3 04001 Košice-Juh Slovensko

Diamond reality

Diamond Reality, s.r.o. (471  inzerátov)

Hollého 1523/3 040 01 Košice - Juh

471 inzerátov v ponuke

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ Ponúkam na predaj menší, prakticky riešený 2-izbový byt na ulici Námestie kozmonau

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,999 € 3571 €/m²

Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - ulica Užhorodská, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 42 m²

Ponúkam na predaj krásny 2-izbový byt v Košiciach – mestská časť Juh, sídlisko Železníky, ulica

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

188,000 € 4476 €/m²

Na predaj Rodinný dom, Rybárska ulica, Veľká Ida ,Košice - Okolie

Reality Veľká Ida

Rodinný dom | Rybárska | 279 m²

Ponúkame Vám Dom s obrovským pozemkom a hospodárskym zázemím len 18 km od Košíc – Veľká Ida

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľká Ida

114,990 € 412 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Ponúkame na predaj útulnú chatu v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa v srdci Zemplína, v o

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

Na Predaj rodinný dom , Kráľovský Chlmec, Trebišov

Reality Kráľovský Chlmec

Rodinný dom | 226.39 m²

Na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou a veľkým pozemkom. Ponúkam na

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovský Chlmec

203,000 € 897 €/m²

Na predaj Investičný pozemok, Košice , Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | 2,293 m²

Investičný pozemok v Košiciach – Krásna, 2293 m² – Ideálna príležitosť pre budúcu výstavbu Pon

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

95 €/m2 95 €/m2

NOVÁ CENA | NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII | JARNÁ

Reality Rožňava

3 izbový byt | Jarná | 55 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám prináša na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rožňava

89,990 € 1636 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK | 4330 m² | SLANEC

Reality Slanec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 4,330 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intravi

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slanec

134,900 € 31 €/m²

Na predaj útulná rekreačná chatka v Košickej Novej Vsi, časť Geder

Reality Košice-Košická Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Geder | 14.35 m²

Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite Košice – Košická

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Košická Nová Ves

59,999 € 4181 €/m²

2 izbový tehlový byt, Zimná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

REZERVOVANÝ - PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT MIŠKOVECKÁ ULICA, KOŠICE JUH

Reality Košice-Juh

1 izbový byt | Miškovecká | 39 m²

REZERVOVANÝ Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový byt na ulici Miškovecká. Byt o výmer

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

165,000 € 4231 €/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj menší 2 izbový byt - Námestie kozmonautov, Košice - Nad jazero

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

160,000 € 3810 €/m²

Pripravujeme na predaj priestranný 1 izbový byt s lodžiou – Helsinská ulica, Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

1 izbový byt | Helsinská | 42 m²

Pripravujeme na predaj veľký 1 – izbový byt na Helsinskej ulici v Košiciach, nachádzajúci sa na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

155,000 € 3690 €/m²

Na predaj kancelária v novostavbe na sid. lll.

Reality Prešov

Administratívny objekt | A.Prídavku | 50 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj kancelárske priestory na

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Prešov

179,000 € 3580 €/m²

Na predaj garáž, Myslavská ulica, Košice

Reality Košice-Západ

Garáž | Myslavská | 17 m²

Na predáj garáž – Košice, Myslavská ulica (vedľa Aqureina) Ponúkame Vám na predaj garáž o výme

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Košice-Západ

23,990 € 1411 €/m²

Štýlový 5-izbový dom / rekreačná chata v obci Matysová – 240 m² úžitkovej plochy

Reality Matysová

Rodinný dom | 200 m²

Martin Simko – Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočnú dvojpodlažnú nehnuteľn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Matysová

159,900 € 800 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s BALKÓNOM, Berehovská ulica, Trebišov

Reality Trebišov

3 izbový byt | Berehovská | 70.29 m²

Vaša šanca na bývanie v srdci mesta – 3-izbový byt s potenciálom podľa vašich predstáv. Poonúk

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,990 € 1394 €/m²

Na Predaj chata , Paľkov, Zemplínska Šírava

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

138,990 € 2780 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Košice - Západ, Košice II.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 53.4 m²

Ponúkame vám na predaj vkusne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Trebišovská v ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 4213 €/m²

Na predaj 3 izbový byt, Gudernova ulica, Košice – Západ

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 53.4 m²

Na predaj 3-izbový byt po novej rekonštrukcii – Gudernova, Terasa, Košice Ponúkame Vám na pre

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

213,990 € 4007 €/m²

Na predaj rodinný dom s dvoma 3 izbovými bytmi na Solivare

Reality Prešov

Rodinný dom | tajovského | 100 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj rodinný dom s dvomi 3 izb

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prešov

470,000 € 4700 €/m²

Na prenájom zariaď 2 izbový byt balkón ul. Scherera Piešťany.

Reality Piešťany

2 izbový byt | Scherera | 1 m²

Na prenájom 2 izbový byt s balkónom, na ulici Scherera v Piešťanoch. Poschodie prvé. Výťah je.

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 500 €/mesiac/m²

NA PREDAJ MODERNÝ 1,5 IZBOVÝ BYT V ZABÝVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 38 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt s prie

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

99,000 € 2605 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V SKOLAUDOVANEJ 3 ROČNEJ NOVOSTAVBE

Reality Trebišov

2 izbový byt | Hodvábna | 60.57 m²

Dominik MATEJ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s priest

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trebišov

129,900 € 2145 €/m²