Pozemok pre firmu 4257m2

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 4,257 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame: 🏗️ HĽADÁTE POZEMOK PRE SVOJU FIRMU? 📍 Pozemok 4257 m² v intravi

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

330,000 € 78 €/m²

RealityKolesár predáva projekt, „ZELENÉ MOKRANCE“ Košice okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 48,329 m²

KOMPLEXNÁ PONUKA NA ODPREDAJ DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU: „ZELENÉ MOKRANCE“ Dovoľujeme si vám pred

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

1 € 0 €/m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám ponúka na predaj RD Moldava

Reality Mokrance

Rodinný dom | Budulovská ulica | 250 m²

Spoločnosť THE PARTNERS Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - Izbový Rodinný dom v Košiciach - Ob

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mokrance

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj - Lokalita - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Staničná 114/31 | 478 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v obci Mokrance:

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

130,000 €/m2 130000 €/m2

Nové Mokrance, Stavebný pozemok, 701 m2, všetky IS, slepá ulica, oplotenie z 2 strán, Košice - okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 701 m²

Ponúkame NÁDHERNÝ slnečný pozemok, v novovybudovanej časti NOVÉ Mokrance, v bočnej slepej ulici

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,900 € 178 €/m²

PREDAJ | Priestranný 4i Rodinný dom, Mokrance

Reality Mokrance

Rodinný dom | Kaštieľna 149 | 285 m²

Hľadáte pre svoju rodinu pekné bývanie so záhradou, v tichom prostredí ? Ponúkame Vám jedinečnú

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mokrance

185,000 € 649 €/m²

Moderný 4-izbový tehlový bungalov s 10 kW fotovoltikou, 154 m², Mokrance

Reality Mokrance

Rodinný dom | Jabloňová ulica | 154.1 m²

Vlastná výroba elektriny a odhadované mesačné náklady na elektrinu do cca 50 € pre 4-člennú rod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Mokrance

379,000 € 2459 €/m²

Polyfunkčná budova v Mokranciach

Reality Mokrance

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 1,000 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok so strategickou polohou v obci Nové Mokrance, ktorý disponu

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

200,000 € 200 €/m²

Rovinatý stavebny pozemok Nové Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 524 m²

🏡 FINTIP Real & Mgr. Kristína Dulová ponúkajú na predaj stavebný pozemok v novej štvrti – Nové

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

83,840 € 160 €/m²

Rovinatý stavebny pozemok Nové Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 558 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

89,280 € 160 €/m²

Novostavba Dvojdom - Nová lokalita VÝCHODNÉ MOKRANCE

Reality Mokrance

Rodinný dom | Smreková | 118.55 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mokrance

191,000 € 1611 €/m²

Stavebné pozemky-hotové všetky IS, chodníky, asfaltové cesty

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE | 708 m²

V projekte VÝCHODNÉ MOKRANCE ponúkame na predaj pozemky na individuálnu výstavbu rodinných domo

Publikované: 30.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Pozemky so stavebným povolením pre 20 radoviek a 30 bytov

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE - Alejová ulica | 14,000 m²

RR reality Vám vo výhradnom zastúpení v developerskom projekte VÝCHODNÉ MOKRANCE ponúka na pred

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok 684m2, všetky IS

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE | 684 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

124,990 € 183 €/m²

Moderná Novostavba, VÝCHODNÉ MOKRANCE, pozemok 671m2

Reality Mokrance

Rodinný dom | Okružná | 120.5 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj murovanú novostavbu 4 izbového

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Mokrance

330,000 € 2739 €/m²

POZEMOK 5547m² PRE OBČIANSKU VYBAVENOSŤ – VÝCHODNÉ MOKRANCE

Reality Mokrance

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Okružná | 5,547 m²

Strategická poloha | Kompletné IS už na pozemku | Silný developerský potenciál Poďte s nami po

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Investičný pozemok - Mokrance

Reality Mokrance

Komerčná zóna | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o., ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mokrance. Parcela

Publikované: 16.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

NA PREDAJ: Pozemok na bytovú výstavbu – Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | 3,939 m²

Mega realitná kancelária predstavuje investičnú príležitosť – pozemok v Mokranciach pri Košicia

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

86.31 €/m2 86 €/m2

člen NARKS

Pozemky na individuálnu výstavbu rodinných domov - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária Sonne s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok vo v

Publikované: 17.10.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)