Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Pozemok na výstavbu rodinného domu, Močiar, 1053m2

Reality Rimavská Sobota

Pozemok pre rodinné domy | 1,053 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok vhodný pre v

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

45,100 €/m2 45100 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 149.28 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

488,500 € 3272 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 6 izbový rodinný dom s vinohradom, 889 m2, Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Líščie údolie | 889 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, technicky výborne riešený rodinný dom s vínnou pi

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 101,83m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 101.83 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | Prenájom kancelárskych priestorov 85,05m2 na Panenskej ulici - Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Panenská | 85.05 m²

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 1098 m2, Lopašov

Reality Lopašov

Rodinný dom | 120 m²

Bosen Group Vám predstavuje 3 izbový rodinný dom vo vidieckom štýle s priestranným pozemkom v L

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lopašov

159,000 € 1325 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový rodinný dom so záhradou, Horné Mýto

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 3-izbového rodinného domu v dvojdome so z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 1, 2, 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 1470 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 2 izbový byt B2.04 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 79.77 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B2.04 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3259 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.05 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 107.9 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.05 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

349,990 € 3244 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.3 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 68.86 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj investičný pozemok 27 100 m2 pri obci Dežerice, Bánovce nad Bebravou

Reality Dežerice

Orná pôda | 27,100 m²

BOSEN | Na predaj investičný pozemok 27 100 m2 pri obci Dežerice, Bánovce nad Bebravou Popis

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | NA PREDAJ pozemok v obci Zamarovce s výhľadom na hrad

Reality Zamarovce

Pozemok pre rodinné domy | 858 m²

POZEMOK: Rovinatý pozemok s výmerou 858 m2 vhodný na výstavbu RD prípadne DVOJODMU čo ponúka p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zamarovce

150,000 € 175 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj 2i byt Legionárska ulica - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 58.43 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Legionárs

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

144,000 € 2464 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Prenájom skladových priestorov v centre mesta Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 73 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom skladové priestory v centre mesta Trenčín. Ponúkame na pre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN NITRA | Novostavba 4 izb. RD | Nitra – Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Pri Studničke | 131.1 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v Nitre – mestská časť Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

288,400 € 2200 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom v tichej ulici, Veľké Chyndice

Reality Veľké Chyndice

Rodinný dom | Veľké Chyndice 36 | 135 m²

BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný starší domček s dvoma izbami, j

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Chyndice

80,000 € 593 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rôzne komerčné priestory na prenájom, Mediahaus - Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 1 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka na prenájom rôzne komerčné priestory podľa aktuálnej dostupnosti, ktoré

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Dve nehnuteľnosti, jedna šanca – bývajte a zarábajte

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | Skalnatá | 510 m²

Dvojnásobná hodnota, jedinečná príležitosť. Bosen Group vám exkluzívne prináša na predaj výnimo

Publikované: 24.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

479,000 € 939 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor 350 m2 v centre, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Obchodné priestory | 350 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný nebytový priestor s celkovou výmerou 350 m2 vo f

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Veľký Meder

1,850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Garsónka na prenájom - Šamorin, okres Dunajská Streda

Reality Šamorín

Garsónka | Gazdovský rad | 28 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku v centre Šamorína, ktorá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ Štýlový 2 izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 2-izbový byt v centre, Trnava, 52 m2

Reality Trnava

2 izbový byt | Michalská | 52 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt na ulici