673 inzerátov v ponuke
3 izbový byt | Tomášikovo | 71.12 m²
BOSEN | Priestranný 3 izbový mezonet, novostavba Tomášikovo Bosen Group Vám exkluzívne ponúka
120,400 € 1693 €/m²
2 izbový byt | Michalská | 52 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-izbový byt na ulici
730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 56.51 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.01 A v prestížnom projekte Ž
194,990 € 3451 €/m²
Lesná pôda | Mníšek nad Hnilcom | 219,308 m²
BOSEN | Na predaj rozsiahly lesný pozemok pri obci Mníšek nad Hnilcom Popis nehnuteľnosti Bos
280,800 € 1 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 8,023 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj investičné pozemky vhodné na stavbu rodinných domov alebo nízk
60 €/m2 60 €/m2
2 izbový byt | 61.44 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj
154,990 € 2067 €/m²
2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²
Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Pri starom mlyne | 112 m²
BOSEN Group Vám ponúka na dlhodobý prenájom krásnu rekreačnú chatu pri vodnom mlyne v Modre - H
1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Veľká Okružná | 75 m²
Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám exkluzívne ponúka na predaj 3,5-izbový b
95,000 € 1267 €/m²
2 izbový byt | 79.77 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B2.04 v prestížnom projekte Žofi
259,990 € 3259 €/m²
3 izbový byt | 107.9 m²
Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.05 v prestížnom projekte Žofi
349,990 € 3244 €/m²
4 izbový byt | 90.49 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj SKOLAUDOVANÝ 4. izbový byt v rodinnom dome s vlastn
185,000 € 2044 €/m²
Rodinný dom | 126 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový rodinný dom v obci Amadeho Kračany, okres
Cena dohodou
2 izbový byt | Krátka | 85 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe so záhradou a parkovacím
168,000 € 1976 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu moderného 3-izbového rodinného domu v dvojdome so z
189,000 € 2700 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me
119,900 € 1470 €/m²
Obchodné priestory | 350 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný nebytový priestor s celkovou výmerou 350 m2 vo f
1,850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 64 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz
119,000 € 1797 €/m²
Garsónka | Gazdovský rad | 28 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovanú garsónku v centre Šamorína, ktorá
490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Beketfa | 2,500 m²
BOSEN | Na predaj investičný pozemok 2500 m2 pri obci Beketfa, kúsok od dialnici R7 Ponúkame
160,000 € 64 €/m²
Rodinný dom | Líščie údolie | 889 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný, technicky výborne riešený rodinný dom s vínnou pi
Cena dohodou
Administratívny objekt | Panenská | 101.83 m²
BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove v centre hla
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Panenská | 85.05 m²
11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 120 m²
Bosen Group Vám predstavuje 3 izbový rodinný dom vo vidieckom štýle s priestranným pozemkom v L
159,000 € 1325 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.