Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Prenájom skladových priestorov v centre mesta Trenčín

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | 73 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom skladové priestory v centre mesta Trenčín. Ponúkame na pre

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN | TABÁŇ - prenájom kancelárske priestory 449 m² Tabáň

Reality Nitra

Administratívny objekt | Štúrova | 449 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka prestížne kancelárske priestory na prenájom | 449 m² | Tabáň, Nitra V e

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | Príjemný, podkrovný 2 izb. byt vo Svite - Rezervované

Reality Svit

2 izbový byt | Nová | 61 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 2-izbový podkrovný byt v meste Svit. Príjemná atmosfér

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svit

141,999 € 2328 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj luxusných apartmánov vo Vysokých Tatrách

Reality Štrba

5 a viac izbový byt | Lúčna | 270.22 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu 5 izbového apartmánu, ktorý je lokali

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štrba

499,000 € 1847 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Nový, zariadený 2-izbový byt s parkovaním, Dukelská ulica – Bernolákovo

Reality Bernolákovo

2 izbový byt | Dukelská | 56.05 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Dukelskej u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bernolákovo

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory do 536 m2, Hviezdoslavovo námestie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 536 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom administratívne priestory - kancelárie na Hviezdo

Publikované: 08.06.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN| Rodinný dom Malacky - Píniová Alej, záhradný domček, kryté parkovanie, možnosť dokúpenia pozemku

Reality Malacky

Rodinný dom | 85 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom so starostlivo udržiavanou okrasnou záhra

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

310,000 € 3647 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Pozemok určený na výstavbu rodinných domov

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Kadlečíkova | 3,326 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok určený k výstavbe rodinných domov v obci Veľké Leváre,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

208,000 € 63 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rodinný dom v tichej ulici, Veľké Chyndice

Reality Veľké Chyndice

Rodinný dom | Veľké Chyndice 36 | 135 m²

BOSEN NITRA Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj útulný starší domček s dvoma izbami, j

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľké Chyndice

80,000 € 593 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rôzne komerčné priestory na prenájom, Mediahaus - Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Fraňa Mojtu | 1 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka na prenájom rôzne komerčné priestory podľa aktuálnej dostupnosti, ktoré

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 149.28 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

488,500 € 3272 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 5izb RD bez kompromisov + hosťovský domček, sauna, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Nám. sv. Rozálie | 324 m²

DOM BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v srdci obce Ivanka pri Dun

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný RD s bazénom, dvojgarážou, 883 m², 7 km od Terchovej – Kubíková

Reality Belá

Rodinný dom | 226 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v nádhernom prost

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Belá

389,000 € 1721 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rovinatý pozemok v obci Kuchyňa vhodný na stavbu rodinného domu

Reality Kuchyňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,212 m²

Realitná kancelária Bosen Group predáva pozemok v okrese Malacky, v obci Kuchyňa. Pozemok: p

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

115,149 € 95 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľkometrážny 1,5 izbový byt s výhľadom, Na Hrebienku, BA 63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,900 € 4148 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom 3 izbového bytu v blízkosti Horského parku, Drotárska cesta, 112 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Drotárska cesta | 112 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s krbom, terasou, šatník

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Malacky - Píniová Alej

Reality Malacky

Rodinný dom | Píniová Alej | 176 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s pekným pozemkom

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

389,000 € 2244 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište centrum

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 2184 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 4 izbový byt s veľkou terasou, zimnou záhradou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Antolská 4 | 145 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s dvomi terasami a nádherný

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 2i byt s parkovaním Malacky Pribinova

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova 8 | 44.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím mie

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

680 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN NITRA | Novostavba 4 izb. RD | Nitra – Janíkovce

Reality Nitra

Rodinný dom | Pri Studničke | 131.1 m²

BOSEN NITRA Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu rodinného domu v Nitre – mestská časť Ja

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

288,400 € 2200 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok pre Váš rodinný dom, hotové a schválené.

Reality Trnavá Hora

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

728 m² • vlastné jazierko • právoplatné SP • vŕtaná studňa • IS v zemi Zabudnite na „lukratívn

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnavá Hora

128,900 € 177 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ Štýlový 2 izbový byt s loggiou, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS