Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Dotyk histórie - 5 izbový mezonetový byt B1.07 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

5 a viac izbový byt | 177.03 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 5 izbový mezonetový byt B1.07 v prestížnom p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

499,990 € 2824 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na Prenájom skladové priestory v Galante od 100m2

Reality Galanta

Skladový objekt | Priemyselná | 100 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom haly rôznych veľkostí od 100 m² po 3000 m² v stráženom objek

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Galanta

2.85 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

člen NARKS

PRENAJATÉ |ARISE | Na prenájom svetlý 3-izbový byt s loggiou, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Dukelská | 65 m²

Realitná kancelária ARISE, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom veľmi príjemný a svet

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Modra

795 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Slnečný pozemok v lokalite Rača - pri Šajbách, 8.442 m2

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Pri Šajbách | 8,442 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj veľkorysý slnečný pozemok vhodný na podnikateľské účely. POZE

Publikované: 29.09.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

Kúpime pozemok na Poľane!

Reality Hriňová

Lesná pôda | - | 0 m²

Hľadáme a kúpime pozemok na Poľane. LOKALITA: Hrochotská dolina, vnútro kaldery alebo okolie h

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Hriňová

10,000 €

člen NARKS

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 5-izb. podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, Panská ulica, BA, 228 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pánska | 228 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový podkrovný

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 3289 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Predaj obchodného priestoru 177 m2, Višňová ul., Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Višňová | 177 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľký obchodný priestor, ktorý sa nachádza na ulici

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

297,000 € 1915 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Záhrada v lese len kúsok od mesta, Bratislava - Dúbravka, 823 m2

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu v lese, v tichej oblasti Náporiská v bratis

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

129,990 € 158 €/m²

člen NARKS

BOSEN |Podnikateľský priestor / byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám ponúka na predaj 3 izbový byt , ktorý je aktuálne využívaný ako kancelár

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Trojizbový bezbariérový byt v širšom centre Popradu

Reality Poprad

3 izbový byt | Okružná | 74 m²

Bosen Group Poprad Vám na predaj ponúka lukratívny bezbariérový 3-izbový byt v širšom centre Po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

179,999 € 2432 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok s domom Mierovo

Reality Mierovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mierovo 47 | 727 m²

Bosen Group Vám ponúka rovinatý pozemok 727 m² so starším rodinným domom vhodným na prerobenie

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

140,000 € 193 €/m²

člen NARKS

BOSEN | NOVÁ CENA: 255 500 EUR | Štýlový rodinný dom v DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Lászlóa Mécsa | 96 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom s príjemnou atmosférou v tichej č

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

255,500 € 2740 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný dom – ideálne sídlo pre Vašu firmu

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | Horný Štál | 130 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom exkluzívny rodinný dom po komplexnej rekonštrukcii, ktorý je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dolný Štál

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Moderný dom – ideálne sídlo pre Vašu firmu

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horný Štál | 130 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Nadštandardný RD s vlastným wellnes v lokalite Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Smreková | 153 m²

Bosen Group ponúk na predaj 4 izbový nízkoenergetický, moderný, kompletne zariadený rodinný dom

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

649,000 € 4901 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok situovaný v centre obce, Školská ulica, 1524 m2

Reality Imeľ

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 1,524 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný pozemok vhodný pre rodinné domy, bytové domy

Publikované: 26.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Imeľ

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B33_04, Banka, Piešťany, 95.48 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 78.08 m²

Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

260,000 € 3522 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | BLUEWAVE _ 2 izbový byt s krásnym výhľadom B34_04, Banka, Piešťany, 84.47 m2

Reality Piešťany

2 izbový byt | 68.94 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

234,000 € 3612 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | 5izb RD bez kompromisov + hosťovský domček, sauna, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Nám. sv. Rozálie | 324 m²

DOM BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom v srdci obce Ivanka pri Dun

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný RD s bazénom, dvojgarážou, 883 m², 7 km od Terchovej – Kubíková

Reality Belá

Rodinný dom | 226 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v nádhernom prost

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Belá

389,000 € 1721 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Veľkometrážny 1,5 izbový byt s výhľadom, Na Hrebienku, BA 63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,900 € 4148 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Predaj luxusných apartmánov vo Vysokých Tatrách

Reality Štrba

5 a viac izbový byt | Lúčna | 270.22 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj nadštandardnú novostavbu 5 izbového apartmánu, ktorý je lokali

Publikované: 02.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štrba

499,000 € 1847 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Posledný voľný 4 izbový dom vo vysokom štandarde, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bučuháza | 123 m²

BOSEN Group ponuka na predaj rodinný dom s troma bytovými jednotkami v meste Šamorín časť Bučuh

Publikované: 25.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

259,500 € 2110 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka