673 inzerátov v ponuke
Pozemok pre bytovú výstavbu | Piešťany | 1,544 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok - investičná príležitosť na výstav
45,000 € 29 €/m²
Objekt pre obchod | 1,082 m²
Bosen Group Vám exluzívne ponúka na prenájom spevnenú plochu v obci Adamovské Kochanovce, len 8
1,082 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | 1,170 m²
1,170 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ondrašovská | 65.21 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj úplne nový 3 izbový apartmánový byt v srdci krásneho mesta Lip
218,000 € 3528 €/m²
Rodinný dom | Višňová | 151.08 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa v obľ
299,990 € 1986 €/m²
3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²
Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l
319,000 € 3846 €/m²
2 izbový byt | Cesta Janka Alexyho | 54.6 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 2 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU
199,000 € 3645 €/m²
Rodinný dom | Hubová | 129.28 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 5 izbový dom ktorý je súčasťou trojdom
259,990 € 2011 €/m²
Rodinný dom | Javorová | 78.1 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom, ktorý je súčasťou t
209,000 € 2676 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 760 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát v obci Lozor
243,200 € 320 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
ZNÍŽENÁ CENA DOMU Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový ro
92,000 € 581 €/m²
Vinica, chmelnica | 191,463 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť v jedno
920,000 € 5 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Šávoľská cesta | 1,330 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj, CENOVO NAJVÝHODNEJŠÍ STAVEB
19.5 € 0 €/m²
2 izbový byt | Biskupická | 65 m²
Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio
61,900 € 952 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,564 m²
Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v malebn
60 € 0 €/m²
2 izbový byt | 69.19 m²
234,000 € 3599 €/m²
3 izbový byt | 78.71 m²
Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte BLU
252,000 € 3202 €/m²
2 izbový byt | Slnečnicová | 58.59 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj 2 izbové byty v novom projekte FLORET v obci Rovinka len pár m
229,000 € 3909 €/m²
Rodinný dom | Lipová | 149 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou – Doj
265,000 € 1779 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
BOSEN GROUP ponúka na predaj nadštandardný apartmán v exkluzívnom rezidenčnom komplexe v Denii
244,000 € 3435 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko | Bad Deutsch-Altenburg | Sulzgasse
Táto elegantná nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie moderného bývania, súkromia a výbornej
499,000 € 3418 €/m²
3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka
399,000 € 3476 €/m²
Rodinný dom | Peterská | 169 m²
BOSEN | 4 izbový rodinný dom z 80 rokov, pozemok 623m2 Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ex
159,000 € 941 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
✨ZNÍŽENÁ CENA ✨ Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka na predaj veľmi pekne
109,900 € 1446 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.