Rodinný dom | 132 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný dvojgeneračný dom s čiastočn
160,000 € 1212 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 110 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový rodinný dom s vidiecky
235,000 € 2250 €/m²
3 izbový byt | 77.92 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový projekt moderných rodinných domov v
153,000 € 1964 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-iz
190,000 € 1652 €/m²
3 izbový byt | 76.21 m²
163,000 € 2139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m
51,800 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 370 m²
51,800 € 140 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 318 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed
326,000 € 1025 €/m²
Rodinný dom | 318 m²
326,000 € 1025 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro
68,000 € 680 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 304.74 m²
Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový rodinný dom v
386,000 € 1267 €/m²
Rekreačný pozemok | - | 2,269 m²
Ivona Bartíková a SaleA váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj stavebný reak
27,000 € 12 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²
SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým
39,900 € 69 €/m²
Rodinný dom | 169.5 m²
DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná vonkajšia terasa so vstupom do domu, kuchyňa, špajza, predsieň
179,900 € 1061 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom nachádzajúci s
267,800 € 2232 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nach
339,000 € 1492 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný projekt 91 stavebných poz
140 €/m2 140 €/m2
Rodinný dom | ... | 0 m²
Jedinečná ponuka: Dva rodinné domy na jednom pozemku v obci TomášikovoHľadáte ideálne riešenie
125,000 €
Rodinný dom | 197 m²
Realitná kancelária HALO reality a Michal Józsa, kontakt: 0908 834 353, nehnuteľnosť s ID: GA-7
107,000 € 543 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malý Dunaj | 900 m²
Ponúkame na predaj 5x stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom na 5 rekreačných domo
59 €/m2 59 €/m2
Rodinný dom | 100 m²
Rodinný dom v pokojnej časti obce Tomášikovo pripravený na bývanie Ak hľadáte dom, do ktorého
189,000 € 1890 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
189,000 € 1890 €/m²
3 izbový byt | Mlynská | 97 m²
Directreal Partner - Máme pre vás skvelú ponuku – stačí sa len nasťahovať! Ponúkame na predaj
189,999 € 1959 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²
Na predaj 4 izbový RD s BENEFITMI v obci Tomášikovo Mgr. Helena Štrebová – 19 rokov v realitá
95,000 € 625 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.