Bosen Group s.r.o.

Bosen Group s.r.o.

Ružinovská 42 82103 Bratislava-Ružinov Slovensko
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Poprad (25  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trnava (14  inzerátov)

Halenárska 7 917 01 Trnava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky (29  inzerátov)

Družstevná 13 901 01 Malacky

Bosen Group s.r.o.

Bosen Realicity (36  inzerátov)

Panónska cesta 17 851 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Piaristická 16 949 01 Nitra

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Lučenec (16  inzerátov)

Zvolenská cesta 255/11 984 01 Lučenec

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica (26  inzerátov)

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Bratislava (266  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Trenčín (56  inzerátov)

Ružičková 6 911 01 Trenčín

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dunajská Streda (85  inzerátov)

M.R. Štefánika 995/29 A2 929 01 Dunajská Streda

Bosen Group s.r.o.
Súkenická 1 821 09 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Pezinok (7  inzerátov)

Šancová 1095/8 90201 Pezinok

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Senica (6  inzerátov)

Ružinovská 42 82103 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Hattalova 12/A 831 03 Bratislava

Bosen Group s.r.o.
Trnavská cesta 110/B 821 01 Bratislava

Bosen Group s.r.o.

BOSEN Dolný Kubín (24  inzerátov)

Hviezdoslavovo nám. 1682/27 02601 Dolný Kubín

673 inzerátov v ponuke

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš ihneď k nasťahovaniu

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | 70 m²

BOSEN | Moderný rodinný dom Veľký Lapáš BOSEN NITRA Ponúkame na predaj zariadený rodinný dom v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

239,000 € 3414 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 6 izbový rodinný dom, Staré Mesto, Révová, 134 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Révová | 210 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj átriový dom v radovej zástavbe s ustupujúcim podlažím v Starom

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ BOSEN | Jedinečné vidiecke sídlo, RD, stajňa, 30 000 m² pozemok, len 27 km od BA, Dúbrava

Reality Vysoká pri Morave

Farmárska usadlosť | 474 m²

REZERVOVANÉ Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečné vidiecke sídlo Dúbrava – uni

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

Cena na vyžiadanie

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Horský dom s krásnym výhľadom priamo vo Wexl Arene

Reality St. Corona am Wechsel

Rodinný dom | Rakúsko | St. Corona am Wechsel

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj novotou vyžarujúci 5-izbový rodinný dom v alpskom štýle v atra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj St. Corona am Wechsel

439,000 € 3032 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory, Petržalka - Bratislava 75-900m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 295 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory vhodné na medicínske účely, ambulanciu

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | Garáž na predaj, Prístavná, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 15 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj garáž v mestskej časti Bratislava - Ružinov na ulici Prístavná

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

15,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok, Limbach, 1148m²

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,148 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka jedinečný pozemok s prírodnou hodnotou, vhodný na výstavbu ro

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

250,000 € 218 €/m²

člen NARKS

Ultimátny apartmán s panoramatickým výhľadom v Benidorme

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Bosen Group Vám ponúka na predaj apartmán v exkluzívnom rezidenčnom projekte Torre de Cristal,

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

655,500 € 8313 €/m²

člen NARKS

BOSEN | novostavba 4 izbového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | Martina Benku | 99.92 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s pozemkom v novovybudova

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

285,000 € 2852 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Novostavba RD s garážou, možnosť zväčšiť pozemok

Reality Rohožník

Rodinný dom | 101.66 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v lokalite Pri Štadióne, v obci Roho

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rohožník

399,000 € 3925 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,990 € 4676 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Polyfunkčný objekt s prevádzkami, Bratislava, Rača - Dopravná 3975 m2

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Dopravná | 2,000 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný dvojpodlažný objekt s polyfunkčnou budovou a

Publikované: 11.03.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Slnečná záhrada s chatou na brehu Dunaja v Bratislave - Devín, 1139m2

Reality Bratislava-Devín

Rekreačný pozemok | Devínska cesta | 1,139 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovanú záhradu na brehu Dunaja v Bratislave - Devín

Publikované: 20.01.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

198,000 € 174 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Kryté parkovacie státie v obľúbenom projekte Nuppu

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mlynské nivy | 0 m²

Bosen Group ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte Nuppu Magnolia. Bytový projekt

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 €

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom, pozemok 800 m2, Pavlice, Trnava

Reality Pavlice

Rodinný dom | Pavlice | 285 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Pavlice len

Publikované: 17.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Pavlice

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

BOSEN | P31 | Lukratívny pozemok v súkromnej časti, Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,111 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Skalka nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÝ 2-izbový byt so záhradkou a parkovacím státím v novostavbe, 104,3 m², Ružinov, Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 50.57 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný zariadený 2-izbový byt so záhradkou a krytý

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4744 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| Unikátny townhouse v Luštici Bay, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group v spolupráci so Zipser Balvanica Vám ponúka na predaj exkluzívn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

2,322,000 € 12534 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 4 izbový byt so záhradou – Kalinkovo pri Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Mezonet | 104 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 4-izbový byt so záhradou v novostavbe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Lužná

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt s loggiou, 46 m², Ružinov, Haburská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 46 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v Bratislav

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 5543 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 1 izbový byt , Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniakova | 26.53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúc

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6408 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

345,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

REZIDENCIA LÚČKY | Na predaj 2 izbový byt 3.6 - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Lúčky | 68.61 m²

BOSEN Group pripravuje na predaj 2 izbový byt v modernom projekte Rezidencia Lúčky. 🌿 Rezidenc

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS