2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Na predaj ZREKONŠTRUOVANÝ, 3 izbový byt (až 80m2), Húskova, Košice - na ZAČIATKU Sídl. KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj PRIESTRANNÝ, veľkometrážny, SLNEČNÝ a kompletne ZREKONŠTRUOVA

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

219,490 € 2744 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Novostavba rodinného domu Kokšov Bakša

Reality Kokšov-Bakša

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Ponúkame na predaj novostavbu - holodom rodinného domu v obci Kokšov Bakša vzdialenej od Košíc

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Kokšov-Bakša

290,000 € 2843 €/m²

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s francúzskym oknom – Trebišov, ul. Zimná

Reality Trebišov

3 izbový byt | Zimná | 63 m²

Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trebišov

135,000 € 2143 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Krásny 3. izb. byt na ul.Boženy Nemcovej ,Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 3 izbový byt na 4 / 11 posch. na ulici Bož

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

255,000 € 3643 €/m²

Top
Top

💎 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v srdci Severu (Zimná ul.)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3667 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ zrubová chalupa - Hačava

Reality Hačava

Chalupa, rekreačný domček | nezadaná | 156 m²

PrimeReal & Finance Vám ponúka jedinečnú chalupu, ktorá sa pýši výnimočnou polohou na konci mal

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hačava

83,500 € 535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - stačí si zobrať zubnú kefku Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3325 €/m²

Top
Top

PREDAJ - 3 izbový byt, Dénešova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Dénešova | 65 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na Dénešovej ulici v Košiciach - KVP.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

226,900 € 3491 €/m²

Top
Top

Predaj 2 izbový byt pôvodný stav - Košice IV. - Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 51 m²

Túžite bývať v širšom centre mesta v MČ - Košice IV. ? Hľadáte 2 izbový byt s potenciálom pre

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

168,900 € 3312 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbový byt Košice I. Staré mesto Svätoplukova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 77 m²

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť s výbornou možnosťou prenajímania? Snívate o bývaní v blízkost

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

215,900 € 2804 €/m²

Top
Top

Atraktívne, nové trojizbové byty v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Masarykova | 78.5 m²

POSLEDNÁ VÝZVA: Už len 3 trojizbové byty v projekte Masarykova 51! Realitná kancelária AmaRe

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Info v RK

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie