4-izbový byt s loggiou v tichej časti Terasy – ul. Výstavby (Košice)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,000 € 2972 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

V ponuke na predaj 4 izbový byt na ulici Sokolovská v Košiciach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE Lokalita: Koš

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,990 € 3086 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

4zb.byt s logiou, 81m2, Sokolovská ul, Západ-Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Sokolovská | 81 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 4 i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

238,000 € 2938 €/m²

4 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Kysucká ul.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Kysucká | 102 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe situov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

380,000 € 3725 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

*RESERVÉ* Nadštandardný 4-izb. byt s loggiou (85 m²) / krásna kúpeľňa + šatník + klíma / ul. Slobody / KE - Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 85 m²

*REZERVOVANÉ* Ak hľadáte priestranný, moderný a výnimočne riešený byt po kvalitnej rekonštrukci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

275,000 € 3235 €/m²

REZERVOVANÉ! Priestranný 4-izbový byt s 2 loggiami–Trieda SNP

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Trieda SNP | 67 m²

Proximity Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s dvomi loggiami, nachádzajúci sa v j

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

212,990 € 3179 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku Terasa o rozlohe 78 m2 na ulici Narcisová.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 4-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena na vyžiadanie

IBA U NÁS! Slnečný 4 izbový byt Obchodná ul., Košice-Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obchodná | 84 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v obľúbenej loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

266,999 € 3179 €/m²

REZERVOVANÉ - 4-izbový, predaj, 94 m2, parking, Borovicový háj, Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 94 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný priestranný 4-izbový byt v rezidenčnom komplexe Borovicový háj

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

374,990 € 3989 €/m²

Priestranný, kompletne zrekonštruovaný 4 izb. byt, 76m2, pri OC Galéria, KE - Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Brigádnická | 76 m²

REZERVOVANÉ. VŠETKO JE PRIPRAVENÉ, STAČÍ SA NASŤAHOVAŤ! Staňte sa PRVÝM MAJITEĽOM 4 izbového

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

274,900 € 3617 €/m²

Terasa- ul. Bernoláková. NOVINKA: veľký 4 izb. byt 78 m² + loggia. KR

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Bernolákova | 78 m²

Maklér ODPORÚČA: priestranný 4-izbový byt po takmer kompletnej rekonštrukcii: ulica Bernoláková

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

245,000 € 3141 €/m²

REZERVOVANÉ 4i byt nová rekonštrukcia, TERASA - Humenská ul.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Humenská 49 | 68 m²

*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt po nove

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

249,900 € 3675 €/m²

4 izbový byt 90m2+17m2 terasa, Borovicový háj, Košice Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Popradská | 90 m²

Bývanie, kde sa ráno začína pohľadom do lesa… Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v rezid

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

399,999 € 4444 €/m²

TERASA - UL. SLOBODY | Svetlý 4-izbový byt | Loggia | Košice- Západ | Rodinné bývanie

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 80 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice - Západ (Terasa).

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

231,900 € 2899 €/m²

4 - IZBOVÝ ZARIADENÝ BYT S TERASOU NA NOVEJ TERASE

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | 100 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri ponúkana predaj priestranný 4-izbový byt v jednom z najžiadanejšíc

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

569,900 € 5699 €/m²

NA PREDAJ,4-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,MARKUŠOVA UL.,KE-ZÁPAD

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Markušova | 71 m²

Sú byty, kde sa veci postupne dotvárajú. A potom sú byty, kde už všetko dáva zmysel. Kompletná

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

279,990 € 3944 €/m²

Útulný 4-izbový byt s loggiou na ulici Slobody, sídlisko Terasa

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 66 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 4 izbový byt na sídlisku TERASA, ulica Slobody. Nachádza sa v kom

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,000 € 3621 €/m²

NA PREDAJ, 4 - IZBOVÝ BYT, NOVÁ REKONŠTRUKCIA, UL. HUMENSKÁ,KE- TERASA

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Humenská | 72 m²

Realitná kancelária RELCOM Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka bývanie, ktoré spája prec

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,990 € 3611 €/m²

Na Predaj unikátny 2 poschodový byt

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Obrody | 140 m²

MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na Predaj unikátny 2 poschodový byt na Ulici Obrody v Ko

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Košice-Západ

Info v RK

REZERVOVANÉ - 4 izbový byt s loggiou, 81 m2 + loggia, Nešporová ulica, Košice-Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Nezadaná | 81 m²

Realitná kancelária Delareal ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový byt s loggiou na ulici Nešpor

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

218,900 € 2702 €/m²

REZERVOVANÝ - Na predaj 4 - izbový byt na Terase, Košice – Ružínska(Terasa)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ružínska | 72 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Ružínska, v obľúbenej lokalite Košice -

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

225,000 € 3125 €/m²

Na predaj 4 - izbový byt na Terase, Košice – Výstavby(Terasa)

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Výstavby, v obľúbenej lokalite Košice - Západ(Terasa)

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

250,000 € 3472 €/m²

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 4-IZBOVÝ BYT NA ULICI VÝSTAVBY, KOŠICE - ZÁPAD.

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Výstavby | 72 m²

Na predaj ponúkame moderne a kvalitne zrekonštruovaný 4-izbový byt na ulici Výstavby, v obľúben

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

270,000 € 3750 €/m²

4 izbový byt s veľkým balkónom v novostavbe na Terase

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Ipeľská | 112 m²

MYRA. Košice a JUDr. Miroslav Černý Vám ponúka na predaj 4-izbový priestranný holobyt A6B4 v no

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

379,340 € 3387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality v Martine (763)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie