4 i byt, 111 m2 + terasa, sauna a špičkový dizajn, Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Cédrová | 111.17 m²

Ponuka, ktorá sa nevidí často! Len u nás ponúkame na predaj jedinečný priestranný 4 izbový byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

485,000 € 4363 €/m²

Tehlový 4 i priestranný byt, novostavba pre rodinu, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | 108 m²

Ponúkame na predaj tehlový 4 izbový byt ako pokračovanie obľúbenej etapy Panorama 6 s novou výs

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

370,821 € 3434 €/m²

Posledný 3 i tehlový byt, novostavba tesne pred dokončením, Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na predaj posledný tehlový 3 izbový byt vo viladome BD6 na Panoráme, ul. Cédrová v mes

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 3830 €/m²

Rekreačný pozemok - Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rekreačný pozemok | Vyšné Opátske | 637 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pekný, slnečný pozemok v Košiciach vhodný na rekreačné účely.

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

19,900 € 31 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Murovaná chata so záhradou 647 m2, Vyšné Opátske, 500 m. od Panorámy

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 36 m²

Ponúkam na predaj murovanú chatu Vyšné Opátske , Nižná Úvrať, 500 m od Panorámy s krásnym výh

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

39,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PANORAMA 4i byt VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány a Jana Jirásková Vám prinášajú 4 izbový byt v o

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3749 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP byt PANORAMA 4i VIDEO + 3D

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 112 m²

🏡 TOP 4-izbový byt PANORAMA – výhľad na Košice, 2 loggie Hľadáte priestranné, moderné bývanie

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

365,000 € 3259 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok - 2860 m2, Stavebné povolenie, blízko centra mesta

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 2,869 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku predaja pozemku. Ponúkame Veľký a Priestranný pozemo

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

149,900 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj murovaná chata v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 50 m²

Hľadáte oddych v meste Košice? Nechcete za oddychom cestovať hodiny autom alebo autobusom? S na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

43,000 € 860 €/m²

2 izbový byt s balkónom, ul. Jelšová, projekt Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt s balkónom v proj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

760 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na predaj 4 izbový rodinný dom - Krásna, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Šípková | 121.54 m²

Novostavba 4-izbového domu bez kompromisov – Šípková ulica, Košice – Krásna Michal Palko z Rea

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

398,000 € 3275 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom B novostavba - Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Nižná Úvrať | 117 m²

NOVÝ DOMOV S POZEMKOM 3263 m2 NA VYŠNOM OPÁTSKOM Michal Palko z Reality s VAMI vám predstavuje

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

439,000 € 3752 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj rodinný dom A novostavba - Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Nižná Úvrať | 117 m²

NOVÝ DOMOV S POZEMKOM 450 m2 NA VYŠNOM OPÁTSKOM Michal Palko z Reality s VAMI vám predstavuje

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

449,000 € 3838 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

ZÁHRADA - HERINGEŠ/PANORAMA

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Nižný Heringeš | 826 m²

🌿 Oáza s najkrajším západom slnka: Pozemok na Nižnej úvrati – Heringeš Hľadáte miesto, kde „vy

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

16,900 € 20 €/m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám chatku Vyšné Opátske.

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

F001- KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta záhradnú chatku v lokalite Vyšn

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Košice-Vyšné Opátske

20,000 €

Rezervovaný - Veľký dom na podnikanie aj bývanie Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Obchodné priestory | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný dom vhodný na podnikanie aj bývanie, s 8 veľkými miestnosťami a

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Košice-Vyšné Opátske

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Pozemok 993m2, ul. Šípková, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Iný stavebný pozemok | Šípková | 993 m²

Ponúkam na predaj lukratívny slnečný pozemok situovaný v pokojnej časti mesta Košice , na ulici

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

55,000 € 55 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou – Panoráma, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 55.5 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt vo veľmi peknej lokalite plnej zelene – Panoráma, Jel

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Záhrada s chatkou, 925m2, ul. Osiková, Vyšné Opátske, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhrada | Osiková, Šípková | 925 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú chatu v tichej a vyhľadávanej lokalite Košice – Vyšné Opátske na

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

85,000 € 92 €/m²

🏡 Na predaj záhradný domček (novostavba) – Vyšné Opátske, Nižná Úvrať - Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhradná chatka | Nižná Úvrať | 39 m²

Proximity Real ponúka na predaj záhradný domček s prideleným súpisným číslom, skolaudovaný v ro

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

49,900 € 1279 €/m²

Prenájom: *MAXEN* Výrobno - Skladovacie priestory 930 m2 na 1.poschodí výťahom, v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Priestor pre sklad | Opatovská cesta | 930 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné výrobno - skladovacie

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

4.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom: *MAXEN* Obchodné priestory showroom 300 m2, na 2.poschodí s výťahom, v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Obchodné priestory | Opatovská cesta | 388 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné komerčné obchodné priestory showroom v logist

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom: *MAXEN* Administratívne priestory v areáli Opatovská cesta ,Košice IV - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom moderné zrekonštruované komerčné administratívne a výr

Publikované: 05.05.2021 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Vyšné Opátske

8.8 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)