Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

ADOMIS - prenájom priestranný dom, Borodáčová ulica, Košice-Barca

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Borodáčova | 275 m²

Prenájom priestranný dom 300m2, Borodáčová ulica, Košice-Barca Ponúkame Vám na prenájom rodin

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

1,450 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

6-izb. pekný rodinný dom, 164m2, Košice – Barca, pozemok 748m2

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 164 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3415 €/m²

ADOMIS - predáme pekný rodinný dom 6-izbový Košice - Barca 748m2, tichá Močiarna ulica

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 160 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3500 €/m²

POZEMOK NA VÝSTAVBU KOMERČNÝCH PRIESTOROV, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Čkalovova | 12,884 m²

Pozemok v katastrálnom území BARCA (pri Letisku), Košice IV., na predaj. výmera pozemku: 12884

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

40 €/m2 40 €/m2

VÝNIMOČNÁ REZIDENCIA S WELLNESS, PANORAMATICKÝMI TERASAMI A VEĽKOLEPOU ZÁHRADOU

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská | 345 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Košice-Barca

595,000 € 1725 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pozemok (log.centrum,ubyt., nabíjacie st.,..)Košice - Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Osloboditeľov | 1,877 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný pri hlavnej ceste v mestskej časti Košice - Barca, na ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

430,000 € 229 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2000 €/m²

NA PREDAJ 2864m2 VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | VSTUP Z DVOCH STRÁN | ABOVSKÁ UL, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská | 2,864 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj skvelý investičný pozemok s rodin

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Košice BARCA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

260,000 € 2269 €/m²

Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok 957 m2 - Košice, Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 957 m²

Ideálne miesto pre váš nový domov v Košiciach – všetko pripravené, stačí začať Michal Palko z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

279,000 € 292 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

NA PRENÁJOM BUDOVA/RODINNÝ DOM VHODNÝ AJ AKO SÍDLO FIRMY, Košice Barca

Reality Košice-Barca

Kancelárie, administratívne priestory | Osľoboditeľov | 180 m²

Ponúkame na prenájom moderný, zariadený 5 izbový rodinný dom v mestskej časti Košice Barca, uli

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM RODINNÝ DOM - BÝVANIE, PODNIKANIE, SÍDLO FIRMY atď., Košice Barca

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Osľoboditeľov | 180 m²

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v lokalite Košice-Barca na výstavbu autoumyvárky

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Košice-Barca

Cena dohodou

REZERVOVANÉ! Priestranný rodinný dom s balkónmi a garážou v Barci

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | - | 227.7 m²

Proximity Real ponúka na predaj rodinný dom s rozlohou 227,7 m2 a veľkosťou pozemku 482 m2 v me

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

484,900 € 2130 €/m²

Predám pozemky na výstavbu rodinných domov Košice - BARCA, ul. Svetla Pusta

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 834 m²

Ing. Petra Mrukviová z FINIX REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky so súkromnou pr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

184,000 € 221 €/m²

Rovinatý pozemok pre výstavbu rodinného domu - Barca, Košice

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská 79 | 481 m²

Realitná kancelária PROXIMITY REAL ponúka na predaj rovinatý a oplotený pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

255,990 € 532 €/m²

Stavebný pozemok v priemyselnej zóne

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | Barčianska | 5,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne - vhodný na výstavbu haly a pod., Polo

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

110 €/m2 110 €/m2

Výrobné a skladovacie priestory - 4000 m2

Reality Košice-Barca

Priestor pre výrobu | jtu | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom výrobné a skladovacie priestory s celkovou výmerou - 4000 m2, situované sú

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok 600 m2 v starej časti Barci

Reality Košice-Barca

Pozemok pre bytovú výstavbu | ub | 600 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok, v tichej a kľudnej lokalite, mino hlavného ces

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

244,500 € 408 €/m²

Rodinný dom na predaj - Barca, Košice

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Abovská 79 | 481 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

255,990 € 532 €/m²

Priemyselné pozemky blízko automobilky Košice Barca

Reality Košice-Barca

Komerčná zóna | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky v priemyselnej časti Košice Barca, vhodný na podnikanie vo výrobe, s

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

114 €/m2 114 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie