Vyhľadávanie investičných projektov v oblasti bytovej výstavby

Reality Valaliky

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 0 m²

V mene nášho klienta vyhľadávame vhodné investičné projekty v oblasti bytovej výstavby na celom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Top
Top

Stavebny pozemok Valaliky 470 m2

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 470 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 470m2 v obci Valaliky, 6 km od križovatky VSS. Na pozemku

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

120,000 € 255 €/m²

Top
Top

3 izb. tehlový byt 77m2 + loggia, nízke náklady! Valaliky

Reality Valaliky

3 izbový byt | Okružná | 77 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pekný kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valaliky

179,900 € 2336 €/m²

Novinka
Novinka

VYKÚPIME VÁŠ POZEMOK V KOŠICIACH A V OKOLÍ

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | Valaliky | 1,293 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

103,000 € 80 €/m²

NA PREDAJ NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT 7 RODINNÝCH DOMOV | OBEC VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | nemá | 133 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj 7 rodinných domov v n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

350,000 € 2632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | - | 646.5 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj rovinatý pozemok v obci Valaliky s rozlohou 1293 m2, s možnos

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

53,000 € 82 €/m²

VYUŽI ŠANCU SKVELEJ PONUKY – PREDAJ POZEMKU VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

Hľadáte miesto na výstavbu Vášho vysnívaného domova v Top lokalite Obce Valaliky ? Tak ste na s

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

124,990 € 192 €/m²

RODINNÝ DOM TYPU BUNGALOV, VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný rodinný dom typu bungalov v obci Valalik

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

479,000 € 3236 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj priestranný RD, Valaliky, KE-okolie

Reality Valaliky

Rodinný dom | 300 m²

V prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania DOHODA na cene možná ! Bc. Alena KIMLEROVÁ v spol

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Valaliky

469,900 € 1566 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované- Exkluzívne na predaj dom Valaliky, okr. Košice

Reality Valaliky

Rodinný dom | 0 m²

Finanzpartner reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Valaliky. Dom sa nachádza len nie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

234,999 €

3 – izbový byt, vlastné kúrenie, nízke náklady - Valaliky, Hlavná ulica

Reality Valaliky

3 izbový byt | Hlavná | 75 m²

SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 3-izbový byt v udržiavanom pôvodnom stave vo výmere

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Valaliky

149,000 € 1987 €/m²

Rodinný dom s možnosťou rozšírenia bývania a veľkým pozemkom – Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Abovská | 117 m²

Proximity Real ponúka na predaj rodinný dom s podkrovím v obci Valaliky, ktorý ponúka pokojné b

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

239,900 € 2050 €/m²

Predaj: "MAXEN " Rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, 100 m2, pozemok 700 m2, Košice - okolie, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj rodinný jednopodlažný vidiecky dom v pôvodnom stave, vh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Valaliky

179,000 € 1790 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Rodinný dom – hrubá stavba - Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Tichá | 1 m²

ID:7490 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom len 5 km od Košíc v obci Valaliky: - obľúbená obec

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Valaliky

149,900 € 149900 €/m²

5 izbový, dvojpodlažný RD-VALALIKY, 200 m2

Reality Valaliky

Rodinný dom | Čorgovská | 200 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 2 rodinné domy v dvojdome. Na preda

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

281,000 € 1405 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový, dvojpodlažný RD-VALALIKY, pozemok 550m2

Reality Valaliky

Rodinný dom | Čorgovská | 200 m²

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

255,000 € 1330 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALALIKY stavebný pozemok 424 m2, všetky IS na pozemku

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 424 m²

Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Valali

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

98,000 € 231 €/m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

REZIDENCIA VALALIKY

Reality Valaliky

Rodinný dom | 130 m²

Predstavte si miesto, kde sa spája pokoj prírody s komfortom moderného života. Projekt REZIDENC

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

284,739 € 2190 €/m²

5 i rodinný dom s terasou 54 m2, garáž, pozemok 1205 m2, Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | 135 m²

Len u nás ponúkame na predaj príjemný 4+1 izbový rodinný dom nachádzajúci sa na oplotenom a rov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

385,000 € 2852 €/m²

REZERVOVANÉ - pekný bungalov, Valaliky 535m2, všetky IS, iba 5min do Košíc

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 130.5 m²

REZERVOVANÉ - V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame deväťročnú novostavbu moderného rodinného

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

309,000 € 2368 €/m²

Dom Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlinná | 120 m²

Predám rodinný dom v obci Valaliky v pôvodnom stave , pozemok 700m2,všetky inžinierske siete .

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Valaliky

179,000 € 1492 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie