Rezidencia Rusínska | Praktický 3-izbový byt - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 75.4 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

243,000 € 3223 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rezidencia Rusínska | Komfortný 4-izbový byt v projekte - Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

4 izbový byt | Rusínska | 148.67 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

421,000 € 2832 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Prešov

3 izbový byt | Rusínska | 85.38 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Prešov

262,000 € 3069 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HRUŠOVANY - rodinny dom s garážou NOVÁ CENA

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj rodinný dom 15 minút od krajského mest

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

239,000 € 1258 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Útulný 3-izbový byt s balkónom a pivnicami v centre Topoľčian, ideálny pre rodiny aj jednotlivcov

Reality Topoľčany

3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu ponúka na predaj nádherný 3-izbový byt v srdci Topoľčia

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ARES Consulting | Na predaj vidiecky 2-dom v obci Pohorela

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Jánošíková | 180 m²

Hľadáte bývanie v lone prírody, alebo víkendové sídlo pre seba a svoju rodinu ? Tak si určite p

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

96,900 € 538 €/m²

Top
Top

Štýlový 2-izbový byt s klimatizáciou a kompletným zariadením - TERASA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

Hľadáte bývanie, kde jedinou vašou starosťou bude vybaliť si kufre ? Ponúkame Vám exkluzívne ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

189,900 € 3583 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj pozemok 40á, usadlosť pod Donovalmi so starým RD

Reality Staré Hory

Pozemok pre rodinné domy | 4,099 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký pozemo

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Staré Hory

145,000 € 35 €/m²

Top
Top

Predaj 200m2 priestor vhodný na 3 apt., Donovaly

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Donovaly | 200 m²

Realitná kancelária Pavlik & Partners vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny priestor vhodn

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Donovaly

1 € 0 €/m²

Top
Top

Predaj zrekonštruovanej chalupy v Oščadnici

Reality Oščadnica

Rodinný dom | Pod Kalváriou | 160 m²

Okres: Čadca, Obec: Oščadnica, Rozloha pozemku: 253 m2, Cena: 149.000 €. Uvedená drevenica sa

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Oščadnica

149,000 € 931 €/m²

Top
Top

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

DIRECTREAL|3-izbový byt s výbornou dispozíciou a loggiou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adamiho | 71 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3775 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením Žilina - Žilinská Lehota

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 953 m²

Na predaj ponúkame stavebný pozemok s vydaným a právoplatným stavebným povolením, vďaka čomu je

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

99,000 € 104 €/m²

Top
Top

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3,5-izbový mezonet 100m2 v meste Žilina- Závodie

Reality Žilina

3 izbový byt | 100 m²

Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2399 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - komfortný moderný 5i bungalov s veľkým pozemkom - Malženice

Reality Malženice

Rodinný dom | 150 m²

CreeX Reality a Michal Gašparík ponúkajú na predaj rodinný dom – bungalov z roku 2011, nachádza

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Malženice

255,000 € 1700 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Centrum mesta - na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Moyzesova ulica

Reality Pezinok

3 izbový byt | Moyzesova | 96.6 m²

Keď sa mestský život stretne s čarom vidieckeho pokoja... Objavte skrytý klenot v priamom cent

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Pezinok

274,900 € 2846 €/m²

Top
Top

Svetlý a priestranný 4-izbový byt s loggiou – Fončorda, B.B.

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská 89 | 83.27 m²

Ponúkame na predaj príjemný, 4-izbový byt, ktorý vás zaujme svojou vzdušnosťou, praktickou dis

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

230,000 € 2762 €/m²

Top
Top

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie