HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | Námestie Oslobodenia | 120 m²

HERRYS - Na predaj rodinný dom v centrálnej časti obce Vysoká pri Morave Realitná kancelária H

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

220,000 € 1833 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 119.7 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vnútrobloku Realitn

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4169 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Frankovská | 6,212 m²

HERRYS – Na predaj developerský pozemok pre rezidenčný projekt v lokalite Ahoj – Briežky Reali

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku

Reality Pezinok

Rodinný dom | Kupeckého | 433.13 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 6-izbový rodinný dom s bazénom a tenisovým kurtom v Pezinku Real

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt v obľúbenom projekte III Veže s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 75.18 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

335,000 € 4456 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Regrútska | 8,565 m²

HERRYS - Na predaj pozemok určený na výstavbu, Regrútska - Vajnory Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť

Reality Rohožník

Priemyselná zóna | Malacká | 2,097 m²

HERRYS - na predaj pozemok pre občiansku vybavenosť Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzív

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Rohožník

269,900 € 129 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

Predaj| Štýlový 2i byt s balkónom (výhlad na Kamzík) a privátnym parkovaním + vlak na pešo - Alžbetin Dvor-Miloslavov| Gofar |Exkluzívne

Reality Miloslavov

2 izbový byt | Agátová | 41.73 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

164,900 € 3952 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ 3izbový byt Nitra - Ivánka

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Konopárenská | 70 m²

V2 Real Estate Ponúkame na Predaj: Moderný 3-izbový byt s balkónom v novostavbe – komfort, pok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

159,990 € 2286 €/m²

Top
Top

Na PREDAJ MODERNÝ bungalov v obci Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Rodinný dom | Pohranická ulica | 120 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Ponúkam

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Lapáš

Cena dohodou

Top
Top

Na PREDAJ 3 izbový RD Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Šuranská | 70 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

149,000 € 2129 €/m²

Top
Top

TOP CENA! Na predaj zrekonštruovaná murovaná GARÁŽ 17m2, Koceľova ulica, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Koceľova | 17 m²

UPHILL INVESTMENTS ponúka exkluzívne na predaj samostatnú murovanú garáž 17m2 vo vyhľadávanej l

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,000 € 1000 €/m²

Top
Top

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

PREDAJ - RODINNÝ DOM – DOLNÉ OREŠANY

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Dolné Orešany, len 15 km od Trnavy, na úpätí Malých K

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

75,000 € 349 €/m²

Top
Top

Samostatný RD s garážou, slnečným pozemkom a projektom rekonštrukcie – Krajinská ul., Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Krajinská | 122 m²

Realitná kancelária Metrixreal Vám ponúka na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom s ga

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

279,900 € 2294 €/m²

Top
Top

Na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom, Kpt. Jaroša

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 324 m²

Ponúkame na predaj 7-izbový dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom o celkovej rozlohe 716 m2 na u

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Trenčín

389,990 € 1204 €/m²

Top
Top

Na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom, Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | Petra Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt s terasou a balkónom na ulici Petra Jilemnického v No

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

179,000 € 2983 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ pekný 3-izbový byt v ZIPAVE, Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Okružná | 86.4 m²

Príjemná a tichá lokalita, celodenný štebot vtákov, kvalitný projekt ZIPAVA, priestranné izby,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

275,000 € 3183 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Rusínska – Štandard a pivnica v cene

Reality Prešov

2 izbový byt | Rusínska | 61.28 m²

Hľadáte moderné a praktické bývanie v lokalite, ktorá spája dynamiku mesta s pokojom súkromnej

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Prešov

204,000 € 3329 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30304)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie