3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²
Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt
255,000 € 3806 €/m²
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 862 m²
Základné informácie: * výmera 862 m² (šírka 8–12 m, dĺžka cca 93 m), * stavebné povolenie a
94,900 € 110 €/m²
Rodinný dom | Š. Záhorského | 120 m²
Realitná kancelária Revoreal.sk si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na pr
260,000 € 2167 €/m²
3 izbový byt | Na Slatinkách | 82 m²
180,000 € 2195 €/m²
Rodinný dom | Borovianska | 135 m²
299,000 € 2215 €/m²
4 izbový byt | Výstavby | 72 m²
Hľadáte priestranný 4-izbový byt na Terase v pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybaveno
214,000 € 2972 €/m²
3 izbový byt | Zimná | 63 m²
Ponúkame na predaj byt o výmere 63 m² po práve dokončenej kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúc
135,000 € 2143 €/m²
2 izbový byt | Galbavého | 56 m²
Ponúkame na prenájom pekný, slnečný , kompletne zrekonštruovaný 2-izb.byt, 10/12 posch., (11 p
820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²
NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná
155,000 € 3814 €/m²
Rodinný dom | 69 m²
Moderné 3-izbové byty so záhradou v Macove – kolaudácia prebieha Vlastná záhrada, nové býva
170,000 € 2464 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 3 izbový byt na 4 / 11 posch. na ulici Bož
255,000 € 3643 €/m²
2 izbový byt | Staromlynská | 55 m²
Ponúkame Vám do prenájmu priestranný 2 izbový byt s veľkým balkónom v Podunajských Biskupiciach
770 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Apartmán | Starý smokovec 181 00 | 107.46 m²
Niektoré víkendy by sa nemali končiť check-outom Poznáte ten pocit, keď ste v Tatrách, ráno otv
638,990 € 5946 €/m²
3 izbový byt | Horná | 76.48 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje atraktívny 3-izbový
282,000 € 3687 €/m²
3 izbový byt | Horná | 94.18 m²
Spoločnosť Alfil s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení developera predstavuje výnimočný 3-izbový b
355,000 € 3769 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 236 m²
HLAVNÉ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI • len približne 300 m od lyžiarskeho svahu • priamy výhľad na zjaz
939,000 € 3979 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.
215,000 € 3644 €/m²
Rodinný dom | Horská | 168 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u
629,900 € 3749 €/m²
2 izbový byt | Košická | 57 m²
Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v Ružinove, Nivy, Košická ul. novostavba VIKTORIA. 3D virtuá
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
Ponúkame na predaj stavebný pozemok 799 m2 v obci Pama - Rakúsko v blízkosti slovenských hraníc
199,750 € 250 €/m²
1 izbový byt | Školská | 37 m²
Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza
590 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zimná | 60 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves
220,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Ovocný sad | 100 m²
Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj modernú 3-izbovú novostavbu rodinné
267,000 € 2670 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.