Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Ž D I A R | Jedinečná nehnuteľnosť s platným stavebným povolením na ďalšiu výstavbu v malebnej dedinke | BELIANSKE TATRY

Reality Ždiar

Rodinný dom | 274 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na predaj výnimočný projekt – tradičný rodinný dom s možn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ždiar

Cena dohodou

Top
Top

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HD reality, prenájom, 2-izbový byt so zabezpečeným parkovacím státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 42 m²

HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3i byt Cinobaňa, 2x balkón

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²

3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

54,000 € 973 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj| Priestranná (131m2) novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Holice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nová | 131 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

299,900 € 2289 €/m²

Top
Top

Predaj| Luxusný 3i RD v Šamoríne, 2min. od R7/D4| Gofar| Exkluzívne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

258,000 € 2576 €/m²

Top
Top

Predaj | Moderný 3iRD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

129,000 € 1260 €/m²

Top
Top

Predaj| Veľkometrážny (131m2) 3i RD na Hlavnej ulici, Gabčíkovo| Gofar| Exkluzívne

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

125,000 € 954 €/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbový byt, 41 m², voľný ihneď

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐NOVÁ CENA 4 izbový byt, 73 m², voľný ihneď

Reality Prešov

4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s charakterom | 61 m² | kompletná rekonštrukcia | Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²

Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

138,200 € 2266 €/m²

Top
Top

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt Žilina prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Moyzesova | 70 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izbový meštiansky byt v centre Žiliny. Nachádza sa v tehlovom bytovo

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie