NEWCASTLE⏐PRENÁJOM 1 izbový byt, 41 m², voľný ihneď

Reality Prešov

1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐NOVÁ CENA 4 izbový byt, 73 m², voľný ihneď

Reality Prešov

4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²

PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Prešov

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

NEWCASTLE⏐PREDAJ - pozemok na mobilný dom / chatu (727m²), Ľubietová

Reality Banská Bystrica

Rekreačný pozemok | _ | 727 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

33,445 € 46 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s charakterom | 61 m² | kompletná rekonštrukcia | Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²

Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

138,200 € 2266 €/m²

Top
Top

Vstúpte do sveta útulnosti, vkusnej elegancie a pohodlia viacgeneračného domu s vyhrievaným bazénom

Reality Vlčkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²

Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Vlčkovce

690,000 € 1391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt Žilina prenájom

Reality Žilina

2 izbový byt | Moyzesova | 70 m²

Ponúkame vám na prenájom 2-izbový meštiansky byt v centre Žiliny. Nachádza sa v tehlovom bytovo

Publikované: 24.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

3I DOM S PODKROVÍM V CENTRE OBCE VHODNÝ NA BÝVANIE AJ PODNIKANIE

Reality Ivanka pri Dunaji

Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²

alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Ivanka pri Dunaji

145,000 € 2114 €/m²

Top
Top

KOMPLETNE ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný bojler | tichá l

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 3023 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Prenájom 2 izbový byt s parkovaním, Pri smaltovni, Bratislava-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Pri smaltovni | 51 m²

Prenájom | 2 izbový byt | novostavba | zariadený | parkovacie miesto Je pre Vás dôležitý komf

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

715 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

3-izbový byt s atmosférou rodinného domu, terasou a podkrovím

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 79.19 m²

Útulný byt | Príjemná terasa | 2x Parkovanie | Vlastné podkrovie | Klimatizácia Predstavte si

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

224,900 € 2840 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

JARNÁ AKCIA 115 000,- EUR PINK reality NA PREDAJ – Rodinný dom, Trnovec nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Športová | 120 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej a vy

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

115,000 € 958 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný byt v projekte ZWIRN s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 62.12 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom elegantný 2-izbový byt v prestížnej novostavbe ZWIRN, situovan

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt na Lipníku

Reality Tlmače

3 izbový byt | 65.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s balkónom na Lipníku. na 1 poschodí . Plocha: úžitková 65,

Publikované: 06.10.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Tlmače

76,000 € 1084 €/m²

Top
Top

Novinka - na predaj rodinný dom v Obci Drietoma

Reality Drietoma

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorý je súčasťou radovej výstavby dvojdomov, v obc

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Drietoma

Info v RK

Top
Top

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt na prenájom v Trnave – 65 m², bezplatné parkovanie vo vnútrobloku

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jána Sambucusa | 65 m²

Ponúkam na prenájom priestranný zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v Trnave, na ulici Jána

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

267,500 € 7023 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izbový tehlový byt, 63m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 63 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 3809 €/m²

člen NARKS
Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj nadštandartne priestranný, samostatne stojaci, rodinný dom v obci Štitáre

Reality Štitáre

Rodinný dom | Jelenecká | 200 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, slnečný rodinný dom v obci Štitáre, situovaný v tichej s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štitáre

239,000 € 1195 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie