Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v obci Oščadnica.

Reality Oščadnica

Skladový objekt | I/11 | 2,008 m²

Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v samostatnom areáli v obci Oščadnica. Areál sa na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Oščadnica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

RE01021482 byt / 3-izbový (Predaj)

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný 3 - izbový byt o výmere 68 m2 na sídlisku Rozkvet. Nach

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

139,000 € 2044 €/m²

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Rezavková, Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

3 izbový byt | Rezavková | 90.9 m²

Predaj zariadenej Novostavby 3-izbového bytu s balkónom, záhradou a vlastným parkovaním, ul. Re

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

259,900 € 2859 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

🏡✨ NOVŠÍ RODINNÝ DOM BEZ INVESTÍCIÍ – 1 170 m² POZEMOK, GARÁŽ, TERASA | DLHÉ NAD CIROCHOU ✨🏡

Reality Dlhé nad Cirochou

Rodinný dom | Študentská | 438 m²

🏡✨ DOM, KTORÝ SI VÁS ZÍSKA NA PRVÝ POHĽAD ✨🏡 Predstavte si bývanie, kde máte pokoj vidieka, do

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dlhé nad Cirochou

189,000 € 432 €/m²

člen NARKS
Top
Top

2-izbový byt 56,06 m², Kazanská, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 49.5 m²

Realitná kancelária Maxim Real vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Ecohouse

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,000 € 4020 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj príjemný 2-izbový byt s predzáhradkou v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

2 izbový byt | Scilová | 44.5 m²

Exkluzívne na predaj príjemný 2-izbový byt s privátnou predzáhradkou v Hamuliakove – bývanie pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hamuliakovo

239,900 € 5391 €/m²

Top
Top

Na prenájom obchodný priestor Cintorínska ulica Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Cintorínska | 170 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne rekonštruované obchodné priestory vo výbornej lokalite v šir

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Top
Top

Bytový dom PINIA: predaj moderného 2-izbového bytu 8C s balkónom, skladom na podlaží a vonkajším parkovacím miestom

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 70.89 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 2-izbový byt s označením 8C v novostavbe bytového domu PINIA

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vrútky

193,000 € 2723 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 6i Rezidencia Častkovce, bazén, 817m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | 300 m²

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú rezidenciu v obci Častkovce, ktorá ponúka výnimočný priest

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

349,990 € 1167 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

IBA U NÁS! Na predaj 3-izbový dom v Pečeňanoch, 585m2, BNB

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | . | 95 m²

Predstavujeme na predaj ✨tvoj nový vysnívaný 3 izbový rodinný dom v Pečenanoch! 🏡❤️* Okres Bán

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

229,990 € 2421 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom moderný 3 izbový byt 90 m2, Zuckermandel, Žižkova, Staré Mesto Bratislava, terasa s výhľadom na mesto a dunaj a parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 90 m²

3 izbový byt balkónom a výhľadom na Dunaj – projekt Zuckermandel, Žižkova ulica, Staré Mesto, B

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,300 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3,5 izbový byt 160 m2, Beblavého ulica, Staré Mesto, Bratislava, terasa, 2x parking, bývanie v centre mesta, výhľad na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie