ARETÉ REAL – PREDAJ 4-IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU SO ZÁHRADKOU A PARKOVANÍM V CENTRE MESTA, PEZINOK, HOLUBYHO

Reality Pezinok

4 izbový byt | Holubyho | 109.32 m²

Bývajte v priamom centre mesta, v 4-izbovom mezonetovom byte v uzavretom meštianskom dvore s pa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

299,900 € 2743 €/m²

Skvelý 2-izb. byt s výhľadmi v Proxente

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 62.67 m²

Virtuálna prehliadka: https://riesimebyvanie.sk/property/2-izb-byt-ba-stare-mesto-3/ Ak číhate

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,900 € 5041 €/m²

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ČAŇA - moderný 2-podlažný 5-izbový rodinný dom, plne zariadený s dvojgarážou

Reality Čaňa

Rodinný dom | Lesná | 125 m²

RM reality vám ponúka na predaj priestrannú 5 izbovú dvojpodlažnú novostavbu rodinného domu s d

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Čaňa

440,000 € 3520 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP Novostavba 167m², obec Počárová, okr. Považská Bystrica

Reality Počarová

Rodinný dom | bočná | 167 m²

videoprezentácia Odkaz TU: youtube.com/watch?v=2KDuw9ly-Ps (N010-12-KNMA) maklér Martin Kni

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Počarová

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 i. byt, Trenčín (N074-112-DASEa)

Reality Trenčín

2 izbový byt | 56 m²

(N074-112-DASEa) Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na 4. nadzemnom podlaží byt

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,000 € 3464 €/m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s bazénom, vodopádom a garážou v Miloslavove časť Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Ďatelinová | 105.1 m²

AZ PROPERTY * ponúkame na predaj 3 iz. rodinný dom s ďalšou izbou v podkroví o veľkosti 12m2, s

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

440,000 € 4186 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Objavte moderné bývanie v rezidencii Podhorská – posledné voľné byty

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

Ranná káva na dosah aj výhľad do kúpeľov Predstavte si život, kde to máte do svetoznámeho kúpe

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Banka

170,000 € 2429 €/m²

Moderné bývanie v rezidencii Podhorská – posledné voľné byty, ceny od 105 000€

Reality Banka

2 izbový byt | Podhorská | 40 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Banka

115,000 € 2875 €/m²

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, ,priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU | SUCHOHRAD | TERASA | ŠATNÍK | POZEMOK 456 m²

Reality Suchohrad

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj kompletne novú, ešte neobývanú 5-izbovú novostavbu rodinného domu v pokojnej

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Suchohrad

299,000 € 1993 €/m²

Výnosová nehnuteľnosť s vlastným bývaním - Budimír, Košice-okolie

Reality Budimír

Apartmánový dom | Nezadaná | 200 m²

5 prenajímateľných apartmánov + komfortný 3-izbový byt pre majiteľa v obci Budimír, Košice-okol

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Budimír

409,000 € 2045 €/m²

Parkovacie miesto, blízko City Park Rovinka

Reality Rovinka

Garáž | Hlavná | 14 m²

Predáme exteriérové parkovacie miesto pri fitness centre Urban fitness v obci Rovinka, na Hlavn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Rovinka

10,000 € 714 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3. izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,999 € 3333 €/m²

Garzónka na Terase, 23m2, loggia, čiastočne zariadená

Reality Košice-Západ

Garsónka | 23 m²

TU reality Vám ponúka na predaj už čiastočne zariadenú a kompletne novú garsónku s loggiou a fr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

129,099 € 5613 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s terasou na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 67 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, na Tománkovej ulici v Karlovej Vsi. Podlahová

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

270,000 € 4030 €/m²

2 izbák v novostavbe v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Hodonínska | 51 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2 izbový byt, na Hodonínskej ulici v Lamači. Podlahová ploch

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

220,000 € 4314 €/m²

Investiční apartmán 1+1 v Kapparis v moderní novostavbě jen pár minut od moře

Reality Cyprus

Garsónka | Cyprus

Nabízíme ke koupi elegantní apartmán 1+1 v oblíbené pobřežní lokalitě Kapparis na východním pob

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

188,000 € 3481 €/m²

Výhodný 2+1 se dvěma koupelnami a parkovacím stáním v atraktivní lokalitě Paralimni

Reality Cyprus

2 izbový byt | Cyprus

Nabízíme ke koupi prostorný a moderně řešený apartmán 2+1 v oblíbené rezidenční lokalitě Parali

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

175,000 € 2160 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23114)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie